Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Zalety zamrażarki szybkiego zamrażania
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Zalety zamrażarki szybkiego zamrażania

2023-09-30

Najnowsze wiadomości o Zalety zamrażarki szybkiego zamrażania

Zalety zamrażarki szybkiego zamrażania

  • Szybkozamrażalne przechowywanie w chłodzie odnosi się do szybkiego zamrażania żywności przez jej maksymalną strefę wytwarzania kryształów lodu, gdy średnia temperatura osiąga -18 °C i metodę szybkiego zamrażania.Żywność w procesie zamrażania ulega różnym zmianomZmiany te obejmują zmiany fizyczne, zmiany organizacji komórkowej, a także zmiany biologiczne i mikrobiologiczne.

najnowsze wiadomości o firmie Zalety zamrażarki szybkiego zamrażania  0

  • Wstrzymują oddychanie, zmniejszają spożycie substancji organicznych, utrzymując doskonały smak i aromat owoców i warzyw.utrzymanie świeżości owoców i warzyw. hamują wzrost i rozmnażanie się bakterii chorobotwórczych, kontrolują występowanie niektórych chorób fizjologicznych, zmniejszają szybkość zgniadania owoców. hamują aktywność niektórych enzymów dojrzewających,hamuje produkcję etylenu, opóźniają proces dojrzewania i starzenia i utrzymują twardość owoców przez długi czas, z długą żywotnością.

najnowsze wiadomości o firmie Zalety zamrażarki szybkiego zamrażania  1

Zbiorniki Green&Health: -40o C ~ + 20o C są dostępne

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-12164838-energooszczędny-wielkiej pojemności-chód-w-chłodnym magazynie-z warzywami-ryby.html

 

Jedzenie szybko zamrażane ma następujące zalety:

(1) Unikaj tworzenia dużych kryształów lodu między komórkami

(2) Zmniejszenie opadów wody w komórce, roztopienie mniejszej straty soku

3) czas wzajemnego styku koncentrujących się rozpuszczalników wewnątrz tkanki komórkowej i tkanki pokarmowej, koloidu i różnych składników jest znacznie skrócony,koncentracja szkody jest ograniczona do minimum.

najnowsze wiadomości o firmie Zalety zamrażarki szybkiego zamrażania  2

(4) Szybko zmniejszyć temperaturę żywności do temperatury poniżej aktywności wzrostu drobnoustrojów, co jest korzystne dla przeciwdziałania wzrostowi mikroorganizmów i ich reakcji biochemicznych.

(5) Produkty spożywcze pozostają w urządzeniach mrożeniowych przez krótki okres czasu, co sprzyja poprawie wskaźnika wykorzystania urządzeń i ciągłości produkcji.

najnowsze wiadomości o firmie Zalety zamrażarki szybkiego zamrażania  3

  • Po odpowiednim przetworzeniu wstępnym, poprzez różne sposoby szybkiego zamrażania, poprzez pakowanie i przechowywanie w temperaturze -18 °C -20 °C (zasady ogólne,różne wymagania żywnościowe temperatury jest inna) w spójnych warunkach niskiej temperatury wysyłane do miejsca konsumpcji produktów niskiej temperatury, and its greatest advantage is completely low-temperature to preserve the original quality of the food (so that the internal heat of the food or to support the reduction of various chemical activities of the energy, a jednocześnie będzie).Największą zaletą jest to, że oryginalna jakość żywności jest zachowana przy niskiej temperaturze (w celu zmniejszenia ciepła lub energii, aby wspierać różne działania chemiczne wewnątrz żywności)., zamrażać część wolnej wody w komórkach i zmniejszać aktywność wody) bez stosowania żadnych konserwantów i dodatków, a jednocześnie,odżywianie żywności jest zachowane w maksymalnym stopniuPosiada zalety smacznego, wygodnego, zdrowego, higienicznego, odżywczego i przystępnego cenowo.i tworzenie bardziej efektywnych korzyści) z oryginalnego żywności.

najnowsze wiadomości o firmie Zalety zamrażarki szybkiego zamrażania  4

  • Ogólnie rzecz biorąc, jakość żywności szybko zamrożonej jest zawsze wyższa niż w przypadku żywności zamrożonej powoli.i szybko zamrożone mogą dobrze uniknąć szkodliwych skutków wzrostu kryształów lodu na mrożonych żywności w procesie zamrażania i przechowywania, wpływając w ten sposób na smak i odżywianie żywności, a zatem nie muszą być dodawane żadne środki konserwujące i dodatki.

najnowsze wiadomości o firmie Zalety zamrażarki szybkiego zamrażania  5

https://www.commercialdisplayfreezer.com/supplier-43309-cold-storage-room

 

Zamrażalnia od Green&Health

1. zakres temperatur: -40o C ~ + 20o C są wszystkie dostępne
2Rozmiar: według zapotrzebowania klienta.
3Funkcje: świeże, zamrażające, szybkie, ognioodporne, wybuchoodporne, klimatyzacja
4. Dobre osiągi, niski poziom hałasu i wysoka niezawodność
5Światowej sławy akcesoria chłodnicze gwarantują długi cykl użytkowania.
6Automatyczny precyzyjny cyfrowy sterownik jest łatwy w obsłudze z wysoką wydajnością...
7Regulowana temperatura w pomieszczeniu oszczędza do 30% energii elektrycznej.

8Jest odporny na ogień zgodnie z normą B2 GB 8624-1997.

9.Różne rozmiary, różne temperatury dla utrzymania różnych towarów dostępnych do produkcji

10- Ładowanie na piętrze 6KN/m2.


Klasyfikacja


Temperatura przechowywania w chłodzie: 0 °C ~ + 10 °C
Temperatura przechowywania w zamrażarce: -22 °C ~ 0 °C
Temperatura przechowywania w szybkim zamrożeniu: -40 °C ~-25 °C
Stała temperatura: na życzenie klienta
Przechowywanie produktów: na życzenie klienta
Jednostka kondensacyjna: Famous Brand, Copeland
Wyparujący: Keweily air cooler.
Panel izolacyjny: PU
Chłodnik:R404a

 

Firma Green&Health zajmuje się komercyjnym sprzętem chłodniczym od ponad dziesięciu lat.abyś mógł kupić najbardziej satysfakcjonujące produkty po najtańszej cenie.https://www.commercialdisplayfreezer.com/

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.