Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Chłodzenie powietrzem? Bezpośrednie chłodzenie? Jak wybrać lodówkę?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Chłodzenie powietrzem? Bezpośrednie chłodzenie? Jak wybrać lodówkę?

2022-12-30

Najnowsze wiadomości o Chłodzenie powietrzem? Bezpośrednie chłodzenie? Jak wybrać lodówkę?

Chłodzenie powietrzem?Bezpośrednie chłodzenie?Jak wybrać lodówkę?

 

     Komercyjne lodówki są ogólnie podzielone na chłodzone powietrzem i chłodzone bezpośrednio.Ponieważ konsumenci są często bardzo zdezorientowani co do dwóch terminów, nie wiedzą, jak wybrać odpowiednią lodówkę.W dzisiejszym materiale dowiesz się, jaka jest różnica między chłodzeniem bezpośrednim a chłodzeniem powietrzem.

 

Agregat chłodniczy z chłodzeniem prostym ma parownik, wielkość parownika jest rozsądnie dopasowana do wielkości agregatu chłodniczego i wymagań temperaturowych.Metoda chłodzenia chłodzi żywność poprzez naturalną konwekcję chłodnego powietrza.

 

Lodówka chłodzona powietrzem wyposażona jest w parownik żebrowany oraz zespół cyrkulacji kanałowej.Silnik wentylatora krąży w górę iw dół w powietrzu w agregacie chłodzonym przez parownik, aby osiągnąć cel chłodzenia.Nadmuchuje zimne powietrze, dzięki czemu nie wchłania wilgoci z przechowywanej żywności i nie powoduje szronu.Tak więc agregat chłodzony powietrzem jest również nazywany agregatem bezszronowym.Brak szronu oznacza, że ​​na wewnętrznej powierzchni lodówki nie ma szronu, a powierzchnia parownika jest nadal oszroniona, ale nie ma potrzeby ręcznego rozmrażania.

 

Jaką lodówkę wybrać?

 

Ze względu na różne metody chłodzenia główna wydajność lodówki z bezpośrednim chłodzeniem i lodówki z chłodzeniem powietrzem jest inna.

 

Lodówka z bezpośrednim chłodzeniem zużywa mało energii, niski poziom hałasu, niską cenę, ale prędkość chłodzenia jest niska, jednorodność temperatury jest słaba.Lodówka wymaga ręcznego rozmrażania.Lodówka chłodząca z wentylatorem ma dużą prędkość zamrażania, równomierną temperaturę chłodzenia i funkcję automatycznego rozmrażania.Jednak zużycie energii, hałas i cena są nieco wyższe niż w przypadku lodówek z bezpośrednim chłodzeniem.

 

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-26810055-wyświetlacz-zamrażarki-kombinowanej-zamrażarki-z-czterema-szklanymi-drzwiami.html

 

Pionowy stojak na napoje od Green&Health

 

najnowsze wiadomości o firmie Chłodzenie powietrzem? Bezpośrednie chłodzenie? Jak wybrać lodówkę?  0

 

     Ta komercyjna lodówka ekspozycyjna jest idealna do przechowywania i eksponowania napojów.Posiada chłodzenie wentylatorem, automatyczne odszranianie i szklane drzwiczki ułatwiające przeglądanie.Markowy kompresor zapewnia niezawodne chłodzenie, a samozamykające się drzwi zapewniają świeżość produktów.Regulowane półki i oświetlenie LED ułatwiają uporządkowanie i odnalezienie produktów, a mikrokomputerowy sterownik zapewnia precyzyjną kontrolę temperatury.Rama ze stopu aluminium jest trwała i łatwa do czyszczenia, a automatyczne odparowywanie wody zapobiega gromadzeniu się lodu i wody.Oferujemy również usługi OEM dla niestandardowej marki.

 

  

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.