Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Kup świeże mięso
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Kup świeże mięso

2023-12-19

Najnowsze wiadomości o Kup świeże mięso

Przy zakupie szafki ze świeżym mięsem należy zwrócić uwagę na kilka wskaźników wydajności

1. Fresh meat cabinet outsourcing design: kupując, pierwszą rzeczą, której chcemy jest wygląd, zwłaszcza w supermarkecie,Wygląd luksusowej i pięknej świeżej mięsa szafy jest oczywiście bardziej faworyzowane przez klientów, ale powinniśmy zwrócić większą uwagę na jego jakość, oczywiście, mamy nadzieję, że używać go przez długi czas, więc jakość jest jego bardzo ważnym wskaźnikiem wydajności.

najnowsze wiadomości o firmie Kup świeże mięso  0

Chłodnia Green&Health Świeże mięso

https://www.commercialdisplayfreezer.com/supplier-4167858-meat-display-freezer

 

2Wysokiej jakości zamrażarki świeżego mięsa często wykorzystują wysokiej jakości profile antykolisionne, bez deformacji i korozji, trwałe i mogą przetrwać próbę czasu, czynników środowiskowych,bezfluoru jest ogólnym trendem w branży, wskaźnik efektywności energetycznej produktu, stopień fluoryzacji, stopień hałasu - to nowe wskaźniki dla konsumentów do zbadania zamrażarek świeżego mięsa.

najnowsze wiadomości o firmie Kup świeże mięso  1

3Wydajność chłodnicza zamrażarki świeżego mięsa: odzwierciedla się to głównie w temperaturze chłodzenia i prędkości chłodzenia,temperaturę roboczą wysokiej jakości pionowego zamrażarza świeżego mięsa odróżnia najodpowiedniejsza temperatura do przechowywania lub konserwacji żywności, oraz wykorzystanie konstrukcji stopniowej temperatury, system zabezpieczenia przegród może zapewnić, że sok zawarty w żywności nie jest niższy niż temperatura zamarzania i utrzymać jego świeży stan.

najnowsze wiadomości o firmie Kup świeże mięso  2

4Wysokiej jakości zamrażarka na świeże mięso Temperatura zamrażarki wynosi około -2 stopni,wysokiej jakości zamrażarka świeżego mięsa również dzięki zastosowaniu specjalnie ukształtowanej rurki parowej i dopasowaniu do odpowiedniej pojemności chłodniczej urządzenia, aby szybciej zamrażać świeże mięso w zamrażarce wysokiej jakości.

najnowsze wiadomości o firmie Kup świeże mięso  3

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-38040063-customize-supermarket-refrigerated-meat-case-cooler-with-led-lamp.html

Wystawa świeżego mięsa Green&Health

1Chłodzenie powietrzem bez mrozu, szybkie i równomierne.

2Inteligentne sterowanie temperaturą, proste i łatwe w obsłudze.

3.LED-energooszczędna lampa, wysoka jasność, niskie zużycie energii.

4Technologia konwersji częstotliwości, niski poziom hałasu, oszczędność energii prawie 30% podczas normalnej pracy.

5Doskonały sprężarka: długa żywotność, stabilna wydajność, niski hałas, szybkie chłodzenie.

6Wewnętrzna szafa jest ze stali nierdzewnej, odporna na korozję, łatwa do czyszczenia, zapobiega zanieczyszczeniu żywności, utrzymuje świeżość żywności.

7Mikroporowy, równomierny rozkład wiatru, stabilna temperatura w środku, jedzenie nie jest łatwe do suszenia.

8- Duża pojemność, dzięki czemu sklep ma więcej jedzenia.

9- Wnętrze stalowe, zdrowe, piękne i czyste.

 

Zielona i zdrowieFirma zajmuje się sprzętem chłodniczym od ponad dziesięciu lat.abyś mógł kupić najbardziej satysfakcjonujące produkty po najtańszej cenie.

www.commercialdisplayfreezer.com

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.