Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Utrzymanie mrozu w zamrażarkach handlowych
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Utrzymanie mrozu w zamrażarkach handlowych

2023-09-29

Najnowsze wiadomości o Utrzymanie mrozu w zamrażarkach handlowych

Utrzymanie mrozu w zamrażarkach handlowych

Z poprawą poziomu życia ludzi, ludzie zwracają większą uwagę na żywność, nie świeże żywność na ogół nie idą kupić żywność, czy jest transportowana i przechowywana w określonym okresie czasu,W związku z tym powstał łańcuch zimno-chłodniczy transportu oraz komercyjne zamrażarki.. Żywność w niskich temperaturach może być dobrze przechowywana, ludzie będą mogli jeść świeże jedzenie, należy zauważyć, że zamrażarka pojawi się po długim czasie po użyciu zjawiska mrozu,Poziom mrozu osiąga grubość 5 mm, kiedy musimy się z nim uporać..

najnowsze wiadomości o firmie Utrzymanie mrozu w zamrażarkach handlowych  0

1, pierwszy komercyjny zamrażarz termostat ręcznik obracający się do "najzimniejszego" biegu, niech komercyjny zamrażarz działa przez około 20 minut, tak, że komercyjny zamrażarz żywności ma niższą temperaturę,pudełko z jedzeniem, a następnie odłączyć przewód zasilania.

najnowsze wiadomości o firmie Utrzymanie mrozu w zamrażarkach handlowych  1

Green&Health zamrażarka wyświetlająca lodówkę -22~-18°C.

https://www.maoyt.com/test/commercialdisplayfreezer.com/supplier-43299-commercial-display-freezer

 

2, z większą wydajnością przeniesienia ciepła urządzenia załadowanego wodą gotowaną, np. metalowego pudełka na obiad, zostanie wstrzyknięty do wody gotowanej umieszczonej w szafce,Poczekaj około 30 minut, aby wymienić gotowaną wodę.Następnie użyj czystego suchego ręcznika, aby wytrzeć plamy wody wokół niego.

najnowsze wiadomości o firmie Utrzymanie mrozu w zamrażarkach handlowych  2

3, dla niektórych z trudniejszych pozycji mrozu możemy użyć gorących ręczników do ręcznego leczenia, niektórzy ludzie używają suszarki do włosów, ale nie zaleca się, aby użyć suszarki,ponieważ regulacja temperatury suszarki do włosów nie jest dobra, gdy temperatura jest zbyt wysoka, łatwo jest wywołać deformację w lodówce.

najnowsze wiadomości o firmie Utrzymanie mrozu w zamrażarkach handlowych  3

4"Blok mrozu na ścianie zamrażarki zaczyna spadać jako całość, a korkowa łopatka delikatnie usuwa pozostały mróz, a wreszcie wyciera wszystko czystym ręcznikiem.Oprócz sztucznego rozmrażania, komercyjne zamrażarki mogą być również czyszczone, co sprzyja wydłużeniu żywotności i zdrowia komercyjnych zamrażarek.

najnowsze wiadomości o firmie Utrzymanie mrozu w zamrażarkach handlowych  4

Zmrożenie w zamrażarce spowoduje, że temperatura w szafie nie może spaść, znacznie zmniejszając przewagę chłodniczą zamrażarki, zwiększając zużycie energii,w wyniku czego czas pracy sprężarki jest dłuższyTak więc, gdy sytuacja z mrozem jest poważniejsza, trzeba się z nią zająć na czas.

najnowsze wiadomości o firmie Utrzymanie mrozu w zamrażarkach handlowych  5

https://www.maoyt.com/test/commercialdisplayfreezer.com/sale-40549113-444l-hypermarket-free-standing-freezer-display-refrigerator-showcase.html

Lodówka z wyświetlaczem zamrażarki Green&Health

 

1Wysokiej wydajności amerykańska kompresor marki Copeland z czynnikiem chłodniczym R404a.

2Izolacja poliuretanowa.

3Czysty kondensator i parownik rury miedzianej.

4- Trzy nagrzane szklane drzwi bez mgły.

5Samozamykające się drzwi, oszczędzają dużo energii.

6Pierwszorzędny silnik wentylatora, 2000 okrążeń na minutę, wydajny w produkcji ogrzewanego i zimnego powietrza w kondensatorze i parowniku

7Specjalnie zaprojektowany transformator, może zmieścić się w hiszpańskim napięciu i częstotliwości.

8Temperatura wynosi -22-18 stopni.

9- Otoczony podwójnie izolującym szkłem, utrzymuje przejrzysty efekt wizualny.

 

Firma Green&Health zajmuje się komercyjnym sprzętem chłodniczym od ponad dziesięciu lat.abyś mógł kupić najbardziej satysfakcjonujące produkty po najtańszej cenie.https://www.commercialdisplayfreezer.com/

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.