Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Metoda eliminacji hałasu z zamrażarki - Jak wybrać niższy poziom hałasu Lodówka z zamrażarką?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Metoda eliminacji hałasu z zamrażarki - Jak wybrać niższy poziom hałasu Lodówka z zamrażarką?

2015-01-20

Najnowsze wiadomości o Metoda eliminacji hałasu z zamrażarki - Jak wybrać niższy poziom hałasu Lodówka z zamrażarką?
Metoda eliminacji hałasu z zamrażarki - Jak wybrać niższy poziom hałasu Lodówka z zamrażarką?

Starannie wybraliśmy zamrażarkę, aby zabrała się za interesy, ulepszyła naszą sprzedaż i udekorowała nasz rynek, ale hałas z zamrażalni zabrał nam spokój, sprawił nam ból głowy, ponieważ jest wszędzie w pobliżu supermarketu, cały czas poważnie wpływając na odczucia konsumentów, wszystkich cierpienie w zamrażarce, aby wyeliminować hałas. Oto kilka wskazówek dla Ciebie, które możesz wykorzystać.

Po pierwsze, ważne jest, aby upewnić się, że stabilna zamrażarka wylądowała, zamrażarka powinna być zazwyczaj umieszczona na płaskim i twardym podłożu, dla dużego centrum handlowego i supermarketu. ten punkt na ogół się nie martwi, w przypadku zastosowania na wolnym powietrzu szaf chłodniczych, zamrażarek sklepowych, witryn, szafek itp. umieszczonych tam, gdzie występują nieregularności lub często się poruszają, powinny one zwracać większą uwagę. Niektórzy producenci zazwyczaj mają dolne nóżki zamrażarki, aby wyregulować pokrętło balansu, aby wyregulować minimalny poziom hałasu. Jeśli nie, może dodać gumową podkładkę pod nogi w lodówce, aby hałas był jak najmniejszy.

Wyeliminuj hałas, najlepiej unikać rezonansu. Aby sprawdzić połączenie pomiędzy zewnętrzną częścią rury ze wzmocnioną skrzynką, jeśli jest luźne, powodując rezonans kompresora, więc sprężarka musi być zamocowana. Czasami pomocne może okazać się zamocowanie nieruchomej podkładki lub podłogi silnika, które mogą być tłumiące wskutek działania luźnej lub nierównej siły, regulacji lub dokręcenia części łączącej.

jeśli tylna strona lodówki znajduje się bardzo blisko ściany, upewnij się, że ściana i lodówka są ustawione w pewnym nachyleniu. Najbardziej odpowiednie jest 1-3 stopni, co powoduje, że jedna strona chłodnicy jest większa, a druga strona jest mniejsza, jak trąbka. Większa strona tworzy więcej hałasu, lepiej jest stawić czoła obiektowi, mała strona jest stosunkowo niższym szumem, powinna stawić czoło tłumowi.

ogólnie chłodziarka z chłodni supermarketowej ma dwa rodzaje. Jeden to samodzielny system, a drugi to system zdalny.

Samowystarczalny system może obniżyć hałas o powyższe wskazówki. Ale na przykład otwarty agregat chłodniczy typu mleczarskiego. Moc sprężarki jest bardzo duża, co powoduje, że hałas jest nieunikniony.

Zdalny system umieszcza kompresor na zewnątrz szafy, co oznacza przenoszenie hałasu z wnętrza na zewnątrz pomieszczenia. spraw, aby supermarket był cichy ...

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.