Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Jak można wydłużyć żywotność lodówki w supermarkecie?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Jak można wydłużyć żywotność lodówki w supermarkecie?

2023-11-14

Najnowsze wiadomości o Jak można wydłużyć żywotność lodówki w supermarkecie?

Jak można wydłużyć żywotność lodówki w supermarkecie?

 

Szybko przechowywane szafki są używane przez supermarkety do chłodzenia szerokiej gamy produktów, co może w pewnym stopniu zwiększyć rentowność.lodówka z wyświetlaczem konserwacji w supermarkecie ma określoną liczbę lat pozostałych na jej żywotnościOgólnie rzecz biorąc, wysokiej jakości chłodnicy konserwacyjnej w supermarkecie ma okres trwania około trzech do pięciu lat.regularna konserwacja odgrywa ważną rolę w ustalaniu, jak długo wytrzyma lodówka z wyświetlaczami konserwacji w supermarkecieŻywotność szafy wyświetleniowej można zwiększyć przy bardziej ostrożnej konserwacji.

najnowsze wiadomości o firmie Jak można wydłużyć żywotność lodówki w supermarkecie?  0

Informacje o chłodniku otwartym wielołokowym Kliknij tutaj:

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-2160363-right-angle-commercial-open-front-multi-deck-display-chiller-remote-system.html

 

 

Jak więc wydłużyć żywotność wystawy konserwacyjnej w supermarkecie?

 

  • Po przyjeździe nowej szafki w supermarkecie, otwórz pudełko i sprawdź losowo dostępne akcesoria.Sprawdź chłodnicy wyświetlacza konserwacji w supermarkecie zgodnie z fabryczną listą opakowań, czy akcesoria z wyjątkiem szafki są kompletne i czy w procesie pakowania pominięto jakikolwiek akcesorium.

najnowsze wiadomości o firmie Jak można wydłużyć żywotność lodówki w supermarkecie?  1

  • Nie zużywaj energii od razu po przyjeździe nowej lodówki. Upewnij się, że skrzynka w sklepie spożywczym jest odłączona od źródła zasilania przez co najmniej 30 minut lub godzinę.

 

  • Po użyciu chłodnicy w supermarkecie czyszcz ją miękką szmatą lub gąbką zanurzoną w wodzie lub mydle (nigdy nie używaj neutralnego, kaustycznego roztworu czyszczącego).wytrzyj go suchym ręcznikiemDecyzja o tym czasie powinna opierać się na częstotliwości używania lodówki szklanej w supermarkecie.

najnowsze wiadomości o firmie Jak można wydłużyć żywotność lodówki w supermarkecie?  2

Chłodziarz z wielogłowymi drzwiami do wyświetlania napojów

Informacje o produkcie kliknij tutaj:https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-36572217-oem-upright-beverage-chiller-supermarket-display-drink-showcase.html

 

  • Ważne jest, aby zwracać uwagę na przewody elektryczne w lodówce w sklepie, używać wyraźnego, wyznaczonego gniazda i niezawodnego, bezpiecznego drutu uziemienia.

 

  • Przed zainstalowaniem lodówki w supermarkecie sprzedawcy detaliczni muszą upewnić się, że zasilacz jest zgodny ze standardami 220V/50HZ.należy zainstalować automatyczny regulator o mocy większej niż 1000 W, jeżeli napięcie przekracza odpowiednią normę.

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.