Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Jak dbamy o komercyjne zamrażarki?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Jak dbamy o komercyjne zamrażarki?

2022-06-05

Najnowsze wiadomości o Jak dbamy o komercyjne zamrażarki?

Jak konserwujemy zamrażarki komercyjne?

najnowsze wiadomości o firmie Jak dbamy o komercyjne zamrażarki?  0
 

1. Czyść lodówkę co najmniej dwa razy w roku.Podczas czyszczenia lodówki należy najpierw odłączyć zasilanie, zanurzyć miękką szmatkę w wodzie lub płynie do mycia naczyń, delikatnie wyszorować, a następnie zanurzyć w wodzie, aby wytrzeć detergent.Po oczyszczeniu należy mocno włożyć wtyczkę sieciową i sprawdzić, czy regulator temperatury jest ustawiony we właściwym zakresie.

 

2. Żebra skraplacza zamrażarki należy czyścić szczotką mniej więcej co dwa miesiące, aby poprawić efekt rozpraszania ciepła.

 

3. Gdy akcesoria w szafie są brudne i osadzają się kamień, należy je wyjąć i wyczyścić czystą wodą lub detergentem, a powierzchnię części elektrycznych przetrzeć suchą szmatką.

 

4. Ponadto, gdy lodówka nie jest używana przez dłuższy czas, należy wyjąć wtyczkę z gniazdka, wytrzeć szafkę do czysta, a następnie zamknąć drzwi po całkowitym wyschnięciu szafki.

 

5. Należy pamiętać, że podczas rozmrażania nie można używać ostrych metalowych przedmiotów, takich jak śrubokręt, łopata i inne przedmioty.Podczas rozmrażania przypadkowo przebije aluminiową wkładkę lodówki, powodując uszkodzenie parownika i rdzę, wycieki z układu lodówki, a lodówka nie chłodzi.

 

6. Nie wycieraj kurzu z powierzchni komercyjnych zamrażarek suchymi szmatami.Pył składa się z włókien, piasku i krzemionki.Wiele osób używa suchych szmat do czyszczenia i wycierania powierzchni komercyjnych zamrażarek.W rzeczywistości te drobne cząsteczki uszkodzą powierzchnię farby w lodówce podczas tarcia podczas wycierania w tę iz powrotem.

 

7. Nie pozostawiaj zamrażarek komercyjnych na słońcu przez długi czas.Po rozszerzeniu i skurczu termicznym spowoduje to utratę kształtu zamrażarek komercyjnych lub nawet odklejenie się skóry, co znacznie skraca żywotność i piękno zamrażarek komercyjnych.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.