Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Jak poradzić sobie z zjawiskiem blokującego lód w zamrażarce?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Jak poradzić sobie z zjawiskiem blokującego lód w zamrażarce?

2023-10-12

Najnowsze wiadomości o Jak poradzić sobie z zjawiskiem blokującego lód w zamrażarce?

Jak poradzić sobie z zjawiskiem blokującego lód w zamrażarce?

Jest wiele zamrażarek w procesie wykorzystania mrozu i mrozu, ta sytuacja jest spowodowana przez zamrażarka blokada lodu jest teraz spowodowana.

Zazwyczaj awaria blokady lodu jest głównie spowodowana czasem ładowania czynnika chłodniczego, system chłodniczy do procesu suszenia próżniowego nie jest wystarczająco dokładny,lub sam środek chłodniczy zawiera zbyt dużo wody. Kiedy zamrażarka jest w stanie roboczym, zamrażarka zacznie zamarzać z powodu pozostałej wilgoci, można usłyszeć dźwięk wody chłodniczej krążącej w rurze.

najnowsze wiadomości o firmie Jak poradzić sobie z zjawiskiem blokującego lód w zamrażarce?  0

Green&Health wyświetlacz obciążenia lodówki / zamrażarki

https://www.maoyt.com/test/commercialdisplayfreezer.com/sale-11647436-chiller-walk-in-refrigerator-cold-room.html

Po upływie pewnego czasu woda będzie powoli pozostawać poza czynnikiem chłodniczym, powodując w ten sposób zablokowanie rurki kapilarnej, tak że czynniki chłodnicze nie są w stanie krążyć w przepływie,utrata mocy chłodzącej, gdy przepływ wody zatrzymuje się, temperatura wzrasta, mróz w zamrażalni zaczyna się topić, co znane jest jako mróz, a następnie cykl powtórzyć powyższy proces.

najnowsze wiadomości o firmie Jak poradzić sobie z zjawiskiem blokującego lód w zamrażarce?  1

W tym przypadku nie musimy świadomie szukać mistrza do naprawy, rozwiązania "zrób to sam".Tak, że blokada lodu szybko stopiła się.W przypadku, gdy urządzenie nie jest w stanie pracować normalnie, wówczas urządzenie jest w stanie odzyskać zupełnie zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełnie zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełnie zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełne zupełnemetodę obróbki próżniowej stosuje się do suszenia.

najnowsze wiadomości o firmie Jak poradzić sobie z zjawiskiem blokującego lód w zamrażarce?  2

Jakość samej zamrażarki jest kluczem, ale z użyciem przez długi czas, zawsze będą pewne małe problemy, w naszym codziennym życiu,Musimy zwrócić uwagę na używanie zamrażarki, gdy jest wiele miejsc, zazwyczaj wykonują pewne prace konserwacyjne, mogą skutecznie wydłużyć żywotność zamrażarki.

najnowsze wiadomości o firmie Jak poradzić sobie z zjawiskiem blokującego lód w zamrażarce?  3

https://www.maoyt.com/test/commercialdisplayfreezer.com/sale-12149663-glass-display-walk-in-chiller-with-ce-certification-for-hypermarket.html

 

Lodowisko / zamrażarka z Green&Health

* Materiał podstawowy: poliuretanu (PU) o gęstości 43 kg/m3 lub większej

* Materiał powierzchniowy: stal kolorowa, stal ocynkowana, aluminium wyciskane, stal nierdzewna

* Rodzaj drzwi: kołyskowe (półpochłonięte, całkowicie pochowane), ręczne drzwi przesuwne, automatyczne drzwi przesuwne, drzwi uderzeniowe, otwierające drzwi, itp.

* Grubość panele: grubość może wynosić 50 mm,75 mm,100 mm,120 mm,150 mm,200 mm, zgodnie z różnymi temperaturami roboczymi i warunkami zewnętrznymi temperatury otoczenia.

* Środowiskowo przyjazny czynnik chłodniczy R404a.

* Temperatura może wynosić od 0 do 10 °C w przypadku przechowywania w chłodni lub -20 °C w przypadku przechowywania w zamrożeniu.

* Wyświetlacz i magazyn mogą również spełniać Twoje potrzeby

Firma Green&Health zajmuje się komercyjnym sprzętem chłodniczym od ponad dziesięciu lat.abyś mógł kupić najbardziej satysfakcjonujące produkty po najtańszej cenie.https://www.commercialdisplayfreezer.com/

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.