Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Jak odróżnić jakość zamrażarki?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Jak odróżnić jakość zamrażarki?

2023-04-15

Najnowsze wiadomości o Jak odróżnić jakość zamrażarki?

Jak odróżnić jakość zamrażarki?

 

 

Kiedy kupujemy lodówkę, musimy wybrać odpowiednią lodówkę pod kątem różnych warunków.Ale wiele osób nie wie, jak odróżnić, czy jakość lodówki jest dobra, czy zła, czy warto ją kupić.Oto kilka sposobów na rozróżnienie:

 

Sercem lodówki jest jej sprężarka, lodówka potrzebuje chłodzenia, aby polegać na działaniu sprężarki.Można więc sobie wyobrazić znaczenie sprężarki, więc jeśli jakość sprężarki jest dobra, jakość lodówki jest zupełnie inna.Możemy upuścić kilka kropel wody na parownik, aby zobaczyć, czy zamieni się on w lód w ciągu kilku sekund, a jeśli tak, to oznacza to, że sprężarka jest dobrej jakości.Komercyjne zamrażarki chłodzące Green&Health wykorzystują znaną markę i wysokowydajną sprężarkę, charakteryzującą się szybkim chłodzeniem, niskim poziomem hałasu, bezpieczeństwem i stabilnością.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak odróżnić jakość zamrażarki?  0

 

Piankowa warstwa zamrażarki.Jest to warstwa izolacyjna lodówki.Warstwa pieniąca o dobrej jakości może zachować zimne powietrze wewnątrz lodówki.W przeciwnym razie łatwo jest przeciekać klimatyzację i nie można dobrze schłodzić żywności.Aby rozróżnić, czy warstwa pianki jest dobra, czy zła, musisz spróbować użyć ręki, dobre uszczypnięcie warstwy pianki jest bardzo realne, waga jest również bardzo ciężka, a efekt konserwacji, efekt oszczędzania energii jest lepszy.Lodówka Green&Health to cała pianka poliuretanowa, nie tylko o dużej gęstości, ale także bezpieczna, energooszczędna i piękna.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak odróżnić jakość zamrażarki?  1najnowsze wiadomości o firmie Jak odróżnić jakość zamrażarki?  2

 

Parownik lodówki jest bardzo ważną częścią.Parownik określa prędkość chłodzenia i jakość konserwacji zamrażarki.① Konstrukcja parownika: konstrukcja parownika musi podawać temperaturę parowania, przegrzanie i temperaturę cieczy przed zaworem rozprężnym.Całkowicie miedziany parownik rurowy ma szybkie chłodzenie i silny efekt konserwacji.② Wydajność chłodnicza: wydajność chłodnicza bezpośrednio określa efektywną powierzchnię parowania parownika, a mianowicie liczbę żeber, rozmiar i długość rury.Im bardziej rozsądna konstrukcja parownika, tym lepsza wydajność chłodzenia.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak odróżnić jakość zamrażarki?  3

 

Jak ocenić, czy lodówka działa normalnie?

 

Uważnie obserwuj sytuację roboczą każdego elementu lodówki, skup się na układzie chłodzenia, układzie elektrycznym, układzie wentylatora tych trzech części, aby ocenić, czy działają normalnie.

 

1. Układ chłodniczy: sprawdzić, czy w układzie chłodniczym nie ma pęknięć, uszkodzeń, szronu i rosy.Nie ma kolizji ani tarcia między rurociągami chłodniczymi, rurociągami i płaszczem, szczególnie w miejscu spawania rurociągu chłodniczego, nie ma wycieków na złączu.Jakikolwiek wyciek będzie olejem (istnieje pewna ilość oleju chłodniczego), można użyć czystej miękkiej ściereczki lub miękkiego papieru do wytarcia spawu rurowego i połączenia, obserwować, czy jest olej, aby ocenić, czy nie ma wycieku.

 

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak odróżnić jakość zamrażarki?  4

 

2. Układ elektryczny: sprawdź, czy bezpiecznik układu elektrycznego jest zabezpieczony, czy izolacja przewodu elektrycznego jest nienaruszona i nieuszkodzona, czy płytka drukowana nie jest uszkodzona, czy połączenie nie jest poluzowane itp. Szczególnie, czy połączenie elektryczne jest w porządku dobry styk, śruby okablowania, wtyczki łatwo się poluzowują, co powoduje słaby styk.

 

3. System wentylacji: obserwuj, czy na ekranie filtra powietrza, wężownicy wymiennika ciepła i żeberkach nie gromadzi się nadmierny kurz.Wlot i wylot powietrza są odblokowane.Czy wentylator i łopatki wentylatora działają normalnie.itp.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak odróżnić jakość zamrażarki?  5

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.