Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Jak przedłużyć żywotność lodówki ekspozycyjnej w supermarkecie?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Jak przedłużyć żywotność lodówki ekspozycyjnej w supermarkecie?

2023-03-17

Najnowsze wiadomości o Jak przedłużyć żywotność lodówki ekspozycyjnej w supermarkecie?

Jak przedłużyć żywotność wyświetlacza w supermarkecielodówka?

 

     Supermarkety wykorzystują witryny utrzymujące świeżość do chłodzenia wszelkiego rodzaju towarów, co może w pewnym stopniu zwiększyć zyski.Żywotność lodówki ekspozycyjnej do przechowywania w supermarkecie, podobnie jak innych rzeczy, jest ustalona na lata.Ogólnie rzecz biorąc, żywotność dobrej jakości chłodziarki do przechowywania w supermarkecie wynosi prawie 3-5 lat.Długość życia lodówki ekspozycyjnej do przechowywania w supermarkecie jest związana nie tylko z jej własną jakością, ale także z konserwacją w zwykłych czasach.Im dokładniejsza konserwacja witryny, tym bardziej można wydłużyć czas jej użytkowania.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak przedłużyć żywotność lodówki ekspozycyjnej w supermarkecie? 0

 

Informacje o agregatach chłodniczych wielopoziomowych Kliknij tutaj:

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-2160363-right-angle-commercial-open-front-multi-deck-display-chiller-remote-system.html

 

     Jak więc przedłużyć żywotność szafki do przechowywania w supermarkecie?Co powinieneś zrobić?Oto kilka metod konserwacji:

 

 • Po przybyciu nowej gabloty supermarketu otwórz pudełko, a następnie sprawdź losowe akcesoria w szafce.Sprawdź chłodziarkę do przechowywania w supermarkecie zgodnie z fabryczną listą pakowania, czy akcesoria oprócz szafki są kompletne i czy jakieś akcesoria nie zostały pominięte w procesie pakowania.

najnowsze wiadomości o firmie Jak przedłużyć żywotność lodówki ekspozycyjnej w supermarkecie? 1

 

 • Po przybyciu nowej lodówki ekspozycyjnej do supermarketu nie należy od razu korzystać z prądu.Pamiętaj, aby przechowywać witrynę w supermarkecie przez 30 minut lub dłużej niż godzinę przed włączeniem zasilania.

 

 • Po użyciu przez pewien czas w gablocie supermarketu, użyj miękkiej ściereczki lub gąbki, zanurz ją w wodzie lub mydle (nie można stosować żrących neutralnych środków czyszczących), aby wyczyścić agregat chłodniczy w supermarkecie, po czyszczeniu wytrzyj do czysta suchą szmatką.Przedział czasowy należy ustalić zgodnie z częstotliwością używania szklanej lodówki w supermarkecie.Najlepiej wycierać i czyścić raz w miesiącu.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak przedłużyć żywotność lodówki ekspozycyjnej w supermarkecie? 2

 

Lodówka do napojów z wieloma szklanymi drzwiami

Informacje o produkcie kliknij tutaj:https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-36572217-oem-upright-beverage-chiller-supermarket-display-drink-showcase.html

 

 • Należy zwrócić uwagę na linię elektryczną lodówki ekspozycyjnej w supermarkecie.Użyj oddzielnego i dedykowanego gniazdka z bezpiecznym i niezawodnym przewodem uziemiającym.

 

 • Przed zainstalowaniem lodówki w supermarkecie sprzedawcy muszą sprawdzić, czy zasilanie jest zgodne z normą 220 V / 50 HZ.Jeśli napięcie przekracza odpowiednią normę, należy zainstalować automatyczny regulator o mocy większej niż 1000 W, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak przedłużyć żywotność lodówki ekspozycyjnej w supermarkecie? 3najnowsze wiadomości o firmie Jak przedłużyć żywotność lodówki ekspozycyjnej w supermarkecie? 4

 

 • Jeśli zewnętrzny przewód zasilający komercyjnej zamrażarki ekspozycyjnej wymaga przedłużenia przewodu zasilającego, należy użyć przewodu o średnicy wewnętrznej większej niż 0,75 milimetra kwadratowego.

 

 • Podczas instalowania widocznej chłodnicy supermarketu należy zwrócić uwagę na zarezerwowanie wystarczającej ilości miejsca na odprowadzanie ciepła, aby zapewnić lepszy efekt chłodzenia.

najnowsze wiadomości o firmie Jak przedłużyć żywotność lodówki ekspozycyjnej w supermarkecie? 5najnowsze wiadomości o firmie Jak przedłużyć żywotność lodówki ekspozycyjnej w supermarkecie? 6

Chłodziarka / zamrażarka z pionowym wyświetlaczem z przetwornicą częstotliwości

 

 • Skraplacz będzie przyczepiony do dużej ilości kurzu i innych zanieczyszczeń, dlatego należy zastosować środki przeciwpyłowe, ale także regularnie dokładnie czyścić skraplacz.

 

 • Chłodziarkę należy ustawić równomiernie, aby uniknąć deformacji spowodowanej nierównomiernym naciskiem na blat.W czasie zamknięcia sklepu prosimy o opuszczenie nocnej kurtyny.

 

 • Jeśli pionowy agregat chłodniczy nie jest używany przez dłuższy czas, odłącz wtyczkę zasilania.Wytrzyj pudełko do czysta i zamknij drzwi po całkowitym wyschnięciu pudełka.

 

 

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.