Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt jak konserwować witryny lodziarni?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

jak konserwować witryny lodziarni?

2015-01-24

Najnowsze wiadomości o jak konserwować witryny lodziarni?
jak konserwować witryny lodziarni? Green & Health Refrigeration ma kilka punktów:

◆ Po zakupie lub zabraniu lodówek , należy je włączyć po odstawieniu na 2-6 godzin. następnie 2-6 godzin Działanie w ramach enradronu pustego pola. Po tym, jak wyłączenie nie może rozpocząć się natychmiast, odczekaj pięć minut lub dłużej, aby nie spalić sprężarki.

Podczas użytkowania lodów witryn, skraplacz będzie dołączony do dużo kurzu i innych zanieczyszczeń, więc efekt chłodzenia skraplacza zostanie znacznie zmniejszona. Następnie w zimie skraplacz należy dokładnie wyczyścić, aby działał idealnie latem.

◆ regularnie czyść witryny lodów (co najmniej raz w miesiącu). Odłącz od zasilania czysty, łagodny detergent i wodę, aby delikatnie wyszorować, a następnie zwilżyć wodą i wytrzeć. Niedostępny detergent, proszek do szorowania, talk w proszku, detergent alkaliczny, woda, oleje, pędzle i inne chłodnicze witryny.

◆ szafki lodów, gdy nie są używane przez długi czas, należy odłączyć przewód zasilający, wytrzeć oczyścić pudełko, aby w pełni wyschnąć w środku przy zamkniętych drzwiach.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.