Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Jak prawidłowo konserwować chłodnię?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Jak prawidłowo konserwować chłodnię?

2023-02-27

Najnowsze wiadomości o Jak prawidłowo konserwować chłodnię?

Jak prawidłowo konserwować chłodnię?

 

 

 • Po ponownym zainstalowaniu lub ponownym użyciu chłodni po długotrwałym użytkowaniu należy przeprowadzić kompleksowe testy i debugowanie.Pod warunkiem, że wszystkie wskaźniki są w normie, można go uruchomić pod okiem profesjonalnych techników chłodnictwa.

 

 • Zwróć uwagę na kolizję i skrobanie płyty chłodniczej i wygląd.Ponieważ może to powodować depresję i rdzę, poważne spowoduje niewielki zakres zmniejszenia wydajności izolacji.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak prawidłowo konserwować chłodnię? 0

 

 • Ponieważ prefabrykowana chłodnia składa się z wielu kawałków płyt termoizolacyjnych, między płytami jest pewna szczelina.Szczeliny te zostaną uszczelnione szczeliwem, aby zapobiec przedostawaniu się powietrza i wody.Tak więc w przypadku niektórych części uszkodzonych uszczelnieniem należy je naprawić na czas i zdecydowanie wyeliminować zjawisko wycieku i chłodzenia.

 

 • Zapobiegać gromadzeniu się dużych ilości lodu i wody na ziemi.Jeśli jest lód, nie używaj twardych przedmiotów do czyszczenia, aby zapobiec uszkodzeniu podłoża.

 

 • Urządzenie do pierwszego uruchomienia: należy obserwować powierzchnię oleju i stan powrotu oleju ze sprężarki oraz czystość oleju.Stwierdzono, że olej jest brudny lub kropla oleju powinna zostać rozwiązana na czas, aby nie spowodować słabego smarowania.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak prawidłowo konserwować chłodnię? 1

 

 • Często czyść skraplacz, aby utrzymać go w dobrym stanie wymiany ciepła.Aby często sprawdzać skraplacz, problemy ze skalowaniem, aby usunąć kurz na czas.Sprawdź, czy silnik i wentylator obracają się elastycznie.Jeśli występuje nienormalny dźwięk tarcia, należy wymienić ten sam model łożyska.Brud na łopatce wentylatora, wężownicy, płytce wodnej należy często usuwać.

 

 • W przypadku parownika: częste sprawdzanie sytuacji odszraniania, czy odszranianie jest terminowe i skuteczne, wpłynie na efekt chłodzenia, powodując cofnięcie się cieczy w układzie chłodniczym.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak prawidłowo konserwować chłodnię? 2najnowsze wiadomości o firmie Jak prawidłowo konserwować chłodnię? 3

 

 • Często obserwuj stan pracy sprężarki i sprawdzaj jej temperaturę na wylocie.Podczas zmiany pór roku należy zwrócić szczególną uwagę na stan pracy systemu i dostosować w czasie temperaturę zasilania cieczą i skraplania systemu.

 

 • Słuchaj uważnie pracy sprężarki, odgłosów pracy wentylatora skraplacza, stwierdzone nieprawidłowości należy usunąć na czas.Sprawdź wibracje sprężarki i rury wydechowej.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak prawidłowo konserwować chłodnię? 4

 

 • Technicy chłodnictwa powinni sprawdzać i konserwować sprężarkę raz w roku.Sprawdź poziom oleju i kolor oleju w sprężarce.Jeżeli poziom oleju jest niższy niż 1/2 lustra obserwacyjnego, należy ustalić przyczynę wycieku oleju i po usunięciu usterki uzupełnić olej smarowy.Jeśli olej zmienił kolor, należy całkowicie wymienić olej smarowy.

 

 • Regularnie sprawdzaj, czy rura łącząca na rurach łączących i częściach zaworów agregatu chłodniczego jest twarda i czy nie ma wycieku czynnika chłodniczego (ślady oleju pojawią się w miejscu ogólnego wycieku).

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.