Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Jak naprawić i oczyścić kondensator
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Jak naprawić i oczyścić kondensator

2024-05-18

Najnowsze wiadomości o Jak naprawić i oczyścić kondensator

Jak naprawić i oczyścić kondensator

 

Kondensator jest jednym z elementów używanych w komercyjnych lodówkach, a jeśli jest używany przez długi czas, może spowodować pewne uszkodzenia lub zbyt duży pył, który musi zostać oczyszczony.Więc jak mamy to oczyścić??

 

Po pierwsze, każdy może pomyśleć o demontażu i czyszczeniu.Pierwszą metodą czyszczenia wybraliśmy jest demontaż części mocujących na zewnętrznej rękawicy kondensatoraJednak podczas procesu demontażu musimy uważać, aby nie uszkodzić niektórych małych części.

 

Jeśli uważasz, że możesz uszkodzić kondensator podczas procesu usuwania zewnętrznej konstrukcji, możesz również wybrać pistolet wodny do bezpośredniego spłukiwania.podczas procesu spłukiwania pistoletu wodnego pod wysokim ciśnieniem, należy usunąć przednią siatkę, w przeciwnym razie bezpośrednie spłukiwanie może uszkodzić kondensator z powodu nadmiernego ciśnienia,

 

Podczas procesu przygotowywania, musimy przygotować szmatę i szczotkę, aby po prostu szorować powierzchnię kondensatora,który zapobiega również bezpośredniemu rozpyleniu pyłu do wnętrza komponentów podczas procesu spłukiwania pistoletem wodnym wysokiego ciśnienia.

 

Najważniejsze jest, aby regulować ciśnienie i intensywność podczas montażu pistoletu wodnego, i płukać go od góry do dołu, co również będzie go bardziej dokładnie oczyścić.

 

 

najnowsze wiadomości o firmie Jak naprawić i oczyścić kondensator  0

 

 

Guangdong Green&health Intelligence Cold Chain Technology Co., Ltdjest profesjonalnym producentem z ponad 15-letnim doświadczeniem w zakresie badań i rozwoju komercyjnych urządzeń chłodniczych.a kapitał zarejestrowany wynosi 10 milionów RMB, obecnie zatrudnia ponad 300 pracowników, w tym 50 starszych kadry kierowniczej.Green&Health dąży do bycia najbardziej wpływową i profesjonalną inteligentną bazą produkcji łańcucha chłodnego w południowym Chinach!
 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.