Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt jak prawidłowo i szybko używać szafek z zamrażarką
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

jak prawidłowo i szybko używać szafek z zamrażarką

2015-12-24

Najnowsze wiadomości o jak prawidłowo i szybko używać szafek z zamrażarką


Na co powinniśmy zwracać uwagę podczas korzystania z chłodzonych witryn? Firma Guangzhou Green & Health Refrigeration Company stwierdziła, że ​​powinniśmy zwrócić uwagę na następujące wskazówki:


1 uruchom zamrażarkę, zanim wymagana będzie moc reperfuzji, aby zapewnić integralność połączenia wtykowego;
2 szczegóły schładzanych witryn wyświetlają instrukcje i akcesoria, sprawdzają pełną gamę akcesoriów i uwagi;
3. Po otwarciu pudełka, aby sprawdzić schłodzoną gablotę w przypadkowych akcesoriach, a przed opakowaniem pojedynczego czeku zamocowanie zamrażarki jest kompletne, sprawdź, czy brakujące akcesoria;
4. Sprawdź poprawność, lodówki, zamrażarki stojące przez pół godziny, zasilanie jest włączone, uważnie słuchaj sprężarki podczas uruchamiania, a działanie dźwięku jest normalne, niezależnie od tego, czy istnieje odgłos pompowania każdego dźwięku perkusyjnego, czy hałas jest zbyt duży, sprawdź, czy produkt jest umieszczony gładko, każdy rurociąg, czy kontakt i dokonać odpowiednich regulacji.
Zastosowanie 5-cio fazowego, trójfazowego, szachownicowego, pojedynczego złącza. Użytkownicy bez urządzenia uziemiającego powinni być wyposażeni w przewód uziemiający. Po ułożeniu przewodu uziemiającego woda z kranu i gazociąg nie mogą być używane do podłączenia przewodu uziemiającego, a linia telefoniczna i piorunochron nie mogą być podłączone;
Chłodzona gablota z konsumentami kupującymi coraz więcej emocji, kwestia zużycia energii w lodówce wzbudziła powszechne obawy, producenci wprowadzili energooszczędną lodówkę. Ale nie mniejsze zużycie energii, tym lepiej.
W rzeczywistości, nie tylko w celu poprawy efektywności energetycznej ze struktury samego produktu, ale również musi być starannie zaprojektowany z podstawowych elementów kolokacji zespołu sprężarki, aby zapewnić, że produkt jest rozpoznawany przez użytkownika.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.