Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Jak przewietrzyć chłodnię po instalacji?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Jak przewietrzyć chłodnię po instalacji?

2023-08-29

Najnowsze wiadomości o Jak przewietrzyć chłodnię po instalacji?

Jak przewietrzyć chłodnię po instalacji?

Chłodnia to urządzenie przeznaczone do przechowywania przedmiotów w określonych warunkach temperatury i wilgotności.Wentylacja jest bardzo ważna w przypadku korzystania z chłodni.Głównym celem wentylacji jest utrzymanie świeżości i suchości powietrza wpływającego do chłodni.

najnowsze wiadomości o firmie Jak przewietrzyć chłodnię po instalacji?  0

Lodówka/zamrażarka z wyświetlaczem Green&Health

https://www.maoyt.com/test/commercialdisplayfreezer.com/sale-11647436-szklane-drzwi-chłodnicze-display-chiller-walk-in-lodówka-cold-room.html

 

1. Powinno być jasne, że powietrze wewnątrz chłodni również ma podlegać cyrkulacji.Wentylacja może rozpraszać wilgoć, bakterie i gazy, które pochłaniają nieświeże, stęchłe zapachy przechowywane w chłodniach.Czasami odpowiednia wentylacja może również sprawić, że sprzęt chłodzący będzie działał lepiej.Dlatego celem wentylacji w chłodniach jest umożliwienie przepływu powietrza i usunięcie nadmiernej wilgoci i smaku.

najnowsze wiadomości o firmie Jak przewietrzyć chłodnię po instalacji?  1

2, niedroga przestrzeń wewnątrz chłodni powinna być ograniczona do ponad dwudziestu pięciu metrów kwadratowych, co może zwiększyć skuteczność wentylacji.Należy regularnie uzupełniać świeże powietrze w chłodni, jednocześnie dbając o jakość przechowywanego towaru usuwając nadmierną wilgoć.Do przechowywania chłodni należy zapewnić wentylację, aby zapewnić dopływ świeżego powietrza w tym samym czasie, nie wpływając na efekt chłodzenia, zgodnie z zasadą prawidłowego działania urządzeń chłodniczych, aby zapewnić dalszą stabilizację temperatury, zmniejszyć spowodowane straty ekonomiczne przez wzrost temperatury powietrza.

najnowsze wiadomości o firmie Jak przewietrzyć chłodnię po instalacji?  2

3, właściwa wentylacja może pomóc poprawić wydajność urządzeń chłodzących.Urządzenia chłodzące chłodni będą wytwarzać ciepło.Bez odpowiedniej wentylacji wewnątrz będzie gromadzić się ciepło, co doprowadzi do zmniejszenia wydajności sprzętu.Dlatego regularne sprawdzanie sprzętu chłodniczego, a także otwieranie systemu wentylacyjnego może pomóc poprawić wydajność sprzętu, zmniejszyć zużycie energii i obniżyć koszty ekonomiczne.

najnowsze wiadomości o firmie Jak przewietrzyć chłodnię po instalacji?  3

4, pamiętaj o czyszczeniu chłodni, aby zapewnić skuteczność wentylacji.Należy pamiętać o utrzymaniu czystości wnętrza chłodni i jej wyposażenia oraz o terminowej wymianie filtrów, aby zapewnić efekt wentylacji w chłodni.Regularne czyszczenie i dezynfekcja powierzchni, ścian i podłóg może ograniczyć rozwój pleśni i bakterii.Przedmioty zawieszane lub przechowywane należy regularnie czyścić, aby uniknąć nadmiernego gromadzenia się kurzu i śmieci.

najnowsze wiadomości o firmie Jak przewietrzyć chłodnię po instalacji?  4

Regularna wentylacja jest bardzo ważna w chłodni.Właściwa wentylacja pozwala zachować świeżość i suchość przechowywanych towarów oraz skutecznie zwiększa wydajność urządzeń chłodniczych.Jeśli sprzęt będzie regularnie sprawdzany i czyszczony, możemy przedłużyć jego żywotność i poprawić jego wydajność, aby zmaksymalizować koszty ekonomiczne.Dlatego też chłodnię należy regularnie wietrzyć w trakcie użytkowania, aby zapewnić świeżość i suchość przechowywanych towarów, zapewnić skuteczność urządzeń chłodniczych i zaoszczędzić koszty ekonomiczne.

najnowsze wiadomości o firmie Jak przewietrzyć chłodnię po instalacji?  5

https://www.maoyt.com/test/commercialdisplayfreezer.com/sale-12149663-glass-display-walk-in-chiller-with-ce-certification-for-hypermarket.html

 

Lodówka/zamrażarka z wyświetlaczem Back Load firmy Green&Health

* Materiał rdzenia: poliuretan (PU) o gęstości 43 kg/m3 lub większej

* Materiał powierzchni: stal kolorowa, stal ocynkowana, tłoczone aluminium, stal nierdzewna

* Typ drzwi: skrzydłowe (drzwi częściowo zakopane, całkowicie zakopane), ręczne drzwi przesuwne, automatyczne drzwi przesuwne, drzwi udarowe, drzwi zwijane itp.

* Grubość panelu: Grubość może wynosić 50 mm, 75 mm, 100 mm, 120 mm, 150 mm, 200 mm, w zależności od różnej temperatury pracy i warunków zewnętrznych temperatury otoczenia.

* Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R404a.Pojemność może być mała do 10 metrów sześciennych, duża do 20 metrów sześciennych.

* Temperatura może wynosić od 0 do 10°C w przypadku przechowywania w trybie chłodzenia lub -20°C w przypadku przechowywania w stanie zamrożonym.

* Wyświetlacz i przechowywanie mogą również zaspokoić Twoje potrzeby

Firma Green&Health od kilkunastu lat zajmuje się produkcją komercyjnych urządzeń chłodniczych.Jesteśmy profesjonalnym producentem, który może świadczyć niestandardowe usługi, dzięki czemu możesz skorzystać z najbardziej przystępnej ceny, aby kupić najbardziej satysfakcjonujące produkty.https://www.commercialdisplayfreezer.com/

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.