Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt W lecie, zamrażarka zamrożona ogólnie, ile stopni Celsjusza jest najlepsze?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

W lecie, zamrażarka zamrożona ogólnie, ile stopni Celsjusza jest najlepsze?

2023-05-02

Najnowsze wiadomości o W lecie, zamrażarka zamrożona ogólnie, ile stopni Celsjusza jest najlepsze?

Zamrażarka o odpowiedniej temperaturze latem

 

Letnie zamrażanie w zamrażarce wynosi zwykle -18 ℃.
W przypadku mrożonek, im niższa temperatura zamrażania, tym lepsza jakość żywności zostanie zachowana, jednak musimy również wziąć pod uwagę ekonomię, im niższa temperatura zamrażania, tym większy pobór mocy, tym wyższe wymagania dotyczące urządzeń do zamrażania, w przypadku większości mrożonek minus 18 ℃ to najbardziej ekonomiczna temperatura zamrażania po wielu kompromisach.

 

Środki ostrożności dotyczące umieszczania w zamrażarce:


1. Umieść go z dala od źródła ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.Ze względu na konieczność wymiany ciepła ze światem zewnętrznym podczas pracy, oddaje ciepło do świata zewnętrznego przez skraplacz.

 

najnowsze wiadomości o firmie W lecie, zamrażarka zamrożona ogólnie, ile stopni Celsjusza jest najlepsze?  0


2, Umieść w miejscu o niskiej wilgotności, ponieważ lodówka, obudowa zamrażarki, skraplacz i sprężarka są materiałami metalowymi, jeśli wilgotność powietrza jest zbyt duża, spowoduje to rdzewienie tych części, skrócenie żywotności lodówki.Jednocześnie wilgotne i przegrzane środowisko spowoduje skraplanie się pary wodnej na powierzchni lodówki i wpłynie na działanie urządzeń elektrycznych.

 

najnowsze wiadomości o firmie W lecie, zamrażarka zamrożona ogólnie, ile stopni Celsjusza jest najlepsze?  1


3, umieść w dobrze wentylowanym miejscu, jeśli zamrażarka wokół gruzu lub zbyt blisko ściany nie sprzyja rozpraszaniu ciepła, wpłynie to na efekt chłodzenia.Na górnej powierzchni zamrażarki należy pozostawić co najmniej 30 cm wolnej przestrzeni, a z tyłu i po bokach co najmniej 10 cm wolnej przestrzeni na odprowadzanie ciepła.

 

najnowsze wiadomości o firmie W lecie, zamrażarka zamrożona ogólnie, ile stopni Celsjusza jest najlepsze?  2


4. Ustaw na płaskim, twardym podłożu i utrzymuj sprężarkę w poziomie.Jest to konieczne nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale także umożliwia płynną pracę sprężarki oraz redukcję wibracji i hałasu.

 

najnowsze wiadomości o firmie W lecie, zamrażarka zamrożona ogólnie, ile stopni Celsjusza jest najlepsze?  3

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.