Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Czy możliwe jest, by zamrażarki były otwarte 24 godziny na dobę?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Czy możliwe jest, by zamrażarki były otwarte 24 godziny na dobę?

2023-11-28

Najnowsze wiadomości o Czy możliwe jest, by zamrażarki były otwarte 24 godziny na dobę?

Czy możliwe jest, by zamrażarki były otwarte 24 godziny na dobę?


Komercyjne zamrażarki mają kontroler temperatury komputerowej, ten regulator temperatury głównie reguluje temperaturę w szafie, są dwa wspólne termostaty,Jeden jest bardziej tradycyjny mechaniczny, podzielony na kilka biegów, każdy bieg reprezentuje zakres temperatury; Drugi jest mikrokomputerem temperatury, można ustawić zakres temperatury, kontrola temperatury jest dokładniejsza,Bez względu na rodzaj, to jest kontrolowanie temperatury w lodówce.

najnowsze wiadomości o firmie Czy możliwe jest, by zamrażarki były otwarte 24 godziny na dobę?  0

 

Kiedy temperatura w lodówce osiągnie zakres regulacji temperatury, sprężarka przestaje działać, gdy temperatura wzrośnie do 5 stopni powyżej ustawionego zakresu,Sprężarka się uruchomi, istnieje różnica temperatury, aby chronić sprężarkę.efekt izolacji lodówki jest dobry, temperatura w lodówce będzie rosnąć powoli, aby zaoszczędzić energię elektryczną.

najnowsze wiadomości o firmie Czy możliwe jest, by zamrażarki były otwarte 24 godziny na dobę?  1

Wiele osób robi to nawet wtedy, gdy zamykają sklepy w nocy.To nie oszczędza energii elektrycznej., ale zwiększy obciążenie sprężarki, sprężarka musi pracować, aby osiągnąć ustawioną temperaturę, łatwo spowodować uszkodzenie sprężarki.

najnowsze wiadomości o firmie Czy możliwe jest, by zamrażarki były otwarte 24 godziny na dobę?  2

Zamknięcie zamrażarki przyspieszy utratę sprężarki i wpłynie na żywotność całej maszyny.Wciąż dobrze jest zamknąć., w przeciwnym razie nie ma potrzeby celowego wyłączenia, można być w stanie zasilania przez 24 godziny.

najnowsze wiadomości o firmie Czy możliwe jest, by zamrażarki były otwarte 24 godziny na dobę?  3

 

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-40558652-butchery-equipment-meat-display-cooler-r404a-deli-refrigerated-showcase.html

 

Deli Showcase od Green&Health

1Szafka jest higieniczna, czysta i łatwa w czyszczeniu.

2Aby zapewnić całkowity stosunek zużycia energii produktu, prędkość wiatru i objętość powietrza w szafie muszą być bardziej jednolite.Warstwa izolacyjna 40MM zapobiega również utratze zimna i zwiększa zdolność chłodzenia.

3- Zmniejszenie hałasu do 45 dB.

 

4Produkt wykazuje doskonałe wyniki dzięki nowemu oświetleniu LED, wyświetleniu o białym świetle 6500K oraz przestrzeni bez martwych kątów.

5Urządzenie może być użyte do przechowywania gotowanych produktów spożywczych, produktów mięsnych, jedzenia na talerzu i innych produktów spożywczych w supermarketach, rynkach i delikateszach.

 

Zielona i zdrowieFirma zajmuje się sprzętem chłodniczym od ponad dziesięciu lat.abyś mógł kupić najbardziej satysfakcjonujące produkty po najtańszej cenie.

www.commercialdisplayfreezer.com

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.