Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Metoda konserwacji bezczynnej szafy chłodniczej
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Metoda konserwacji bezczynnej szafy chłodniczej

2023-04-24

Najnowsze wiadomości o Metoda konserwacji bezczynnej szafy chłodniczej

Bezczynna metoda konserwacji zimnej szafy

Zimą zapotrzebowanie na szafę chłodniczą jest mniejsze niż w lecie.Wielu kupców zatrzyma zimną szafkę.Jak więc należy prawidłowo przechowywać nieużywane komory chłodnicze, aby zapewnić podstawowe funkcje komory chłodniczej, aby móc z niej normalnie korzystać w przyszłości?


1. Odłącz wtyczkę zasilania komory chłodniczej i wyjmij wszystkie przedmioty przechowywane w komorze chłodniczej.Poczekaj na stopienie się szronu.Uważaj, aby nie używać broni podczas mrozu.Po mrozie wytrzyj zimną szafkę od wewnątrz na zewnątrz czystą szmatką.
Jednocześnie musimy zwrócić uwagę, aby skraplacz i sprężarka nie były zalewane wodą, aby nie zmniejszyć właściwości izolacyjnych urządzeń elektrycznych.

 

najnowsze wiadomości o firmie Metoda konserwacji bezczynnej szafy chłodniczej  0

 


2. Chłodziarka nie była używana przez dłuższy czas.Uszczelka drzwi powinna być zapakowana w papier lub inne rzeczy, aby zapobiec przyklejaniu się uszczelki do pudełka.W tym samym czasie nałóż wapno na uszczelkę drzwi, aby zapobiec przywieraniu.

 

najnowsze wiadomości o firmie Metoda konserwacji bezczynnej szafy chłodniczej  1

 


3. Ustaw regulator temperatury na "0" lub "stop" lub "max" (silny zimny punkt), aby ustawić regulator temperatury w stanie naturalnym i przedłużyć jego żywotność.


4. Zimną szafkę należy umieścić w wentylowanym i suchym miejscu, aby uniknąć bezpośredniego światła słonecznego.Ruch równoległy powinien być wzniesiony podczas ruchu.Nie przechylać, aby sprężarka nie zdjęła cylindra.

 

najnowsze wiadomości o firmie Metoda konserwacji bezczynnej szafy chłodniczej  2

 


5. Jeśli to możliwe, najlepiej raz w miesiącu wywołać nieczynną szafę chłodniczą, aby sprężarka została wyłączona po pół godzinie do godziny, aby sprężarka działała od czasu do czasu, aby zapobiec starzeniu się maszyny .

 

najnowsze wiadomości o firmie Metoda konserwacji bezczynnej szafy chłodniczej  3


Wchodząc w zimę, bezczynną szafę chłodniczą można konserwować za pomocą powyższych metod.Nie przerywaj konserwacji komory chłodniczej, ponieważ przestajesz używać komory chłodniczej.Tylko uwaga może zoptymalizować wydajność komory chłodniczej.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.