Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Uwagi dotyczące pierwszego użycia zamrażarki
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Uwagi dotyczące pierwszego użycia zamrażarki

2023-07-31

Najnowsze wiadomości o Uwagi dotyczące pierwszego użycia zamrażarki

Uwagi dotyczące pierwszego użycia zamrażarki

1, na temat naszej obsługi zamrażarki, jeśli przechylenie jest większe niż 45°, musi być nieruchoma przez ponad 2 godziny, zanim będzie można rozpocząć.Żadnego pochylania nie można włączyć po 30 minutach statyki, zamrażarka powinna znajdować się w dobrze wentylowanym miejscu, z dala od ściany w odległości co najmniej 10 centymetrów, aby efekt rozpraszania ciepła był lepszy, aby przedłużyć żywotność lodówka.Unikaj bezpośredniego światła słonecznego, zamrażarkę należy ustawić płasko.Ale nadal staraj się unikać zamrażarek przechylonych o więcej niż 45°

najnowsze wiadomości o firmie Uwagi dotyczące pierwszego użycia zamrażarki  0

Green&Health Chest Deep Freezer Konstrukcja Plug-and-Play

https://www.commercialdisplayfreezer.com/supplier-43312-chest-deep-freezer

 

2, na zamrażarce do przechowywania żywności, zamrażarka do przechowywania żywności wcześniej, musi być pusta przez pewien czas, na przykład temperatura wewnątrz zamrażarki jest obniżona, a następnie włożona do żywności, przechowywanie żywności nie powinno być za dużo, staraj się unikać długotrwałej pracy zamrażarki elektrycznej z pełnym obciążeniem.I nie jednorazowo pełne, takie jak dwudrzwiowa zamrażarka zaleca się umieszczać 4-5 razy, umieszczając napoje od góry do dołu.

najnowsze wiadomości o firmie Uwagi dotyczące pierwszego użycia zamrażarki  1

3, w kwestii bezpieczeństwa zasilania, zamrażarki do korzystania ze specjalnego gniazda z trzema otworami, oddzielne okablowanie do zainstalowania przewodu uziemiającego.Ustaw przewód uziemiający, nie możesz użyć rur wodnych i gazowych do wykonania przewodu uziemiającego, nie wspominając o liniach telefonicznych i piorunochronach;i sprawdź, czy napięcie zasilania spełnia wymagania.

najnowsze wiadomości o firmie Uwagi dotyczące pierwszego użycia zamrażarki  2

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-38137064-drzwi-przesuwne-r134a-island-freezer-refrigerator-counter-display-case.html

 

 

 

Zamrażarka wyspowa od Green&Health

1. Zamrażarka wyspowa ma zwartą konstrukcję, gładkie linie i luksusowy wygląd.

2. To mniejsze zużycie energii w porównaniu z tradycyjną otwartą zamrażarką wyspową z chłodzeniem powietrzem.

3. Projekt typu plug-and-play, właściciel sklepu musi tylko zapewnić zasilanie.

4. Różne kombinacje zamrażarki wyspowej można wybierać elastycznie, właściciele sklepów używają jej w elastycznych proporcjach w zależności od miejsca.

5. Standardowo zamocowany z regulowanym plastikowym koszem zanurzeniowym, można go regulować w lewo iw prawo, opcjonalnie planując miejsce do przechowywania.

6. Ogólna pianka z cyklopentanem, wysoka wytrzymałość, wysoka gęstość, bezpieczna, energooszczędna i piękna.

7. Zamrażarka wyspowa ma konstrukcję z szeroką strefą klimatyczną (ST), szeroki zakres zastosowań.

 

Firma Green&Health od ponad dziesięciu lat zajmuje się komercyjnymi urządzeniami chłodniczymi.Jesteśmy profesjonalnym producentem, który może zapewnić indywidualną obsługę, dzięki czemu możesz skorzystać z najbardziej przystępnej ceny, aby kupić najbardziej satysfakcjonujące produkty.https://www.commercialdisplayfreezer.com/

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.