Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt farmaceutyczna instalacja zimnej przechowalni
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

farmaceutyczna instalacja zimnej przechowalni

2015-05-14

Najnowsze wiadomości o farmaceutyczna instalacja zimnej przechowalni
Po pierwsze, specyfikacja montażu zimnego magazynu


Wjechał na plac budowy, zgodnie z planami budowy, weryfikacją konstrukcji, w celu ustalenia miejsca instalacji (korpus biblioteki, drzwi wentylacyjne, parownik, urządzenia, skraplacze, systemy sterowania itp.).


1. Treść pracy instalacji podłogowej 1.1


Wyrównanie pierwszego piętra rozpoczęło się od załadowania podłogi, wybrania pięknej posadzki umieszczonej w widocznym miejscu i wykonania systemu drenażu podłogi i parownika.


1.2 Wymagania jakościowe


Podłogowy układ płaski, nierówny materiał na poziomie maty podłogowej, a między płytą a płytką blokującą zaczepy zatrzaskowe, do biblioteki, płaska powierzchnia, bez wydrążenia. (Należy pamiętać, że ten system odwadniający zainstalowany na północy jako korpus do przechowywania poza wymaganą izolacją odwadniającą).


2. Instalacja Riser


2.1 treść pracy przed wyborami zgodnie z rangą sytuacji w terenie, a pozycjonowanie (tj. Pionowa płyta i blokada podłogi) rozciąga się na obie strony tego kąta, tylko aby stanąć między płytką blokującą a stojącą deską, narożniki Li znalazły się na lokalizacja, piękna Plansza umieszczona w widocznym miejscu, przymocowana do boku parownika, postęp studni kanalizacyjnej, poza biblioteką trzeba zrobić U-bend i żel krzemionkowy.


2.2 Wymagania jakościowe


Riser rzucający się w oczy, płyta biblioteczna bez dołów, płyta czołowo-czołowa zlicowana z pionową płytą pomiędzy pionową jednorodną szczeliną płyty, wystająca podstawa pod kątem narożnika równo z podłogą.


3. Instalacja z panelem dziennym


3.1 Treść pracy


Najpierw wybierz klapę z pozycjonowaniem głowicy i rozciągnij układanie między górną płytką a dniami płyty blokującej, płyty górnej i stojaka widocznej jednej płyty końcowej, aby zapewnić gładkość i dokręcić instalację, aby zapobiec ruchom.


3.2 Wymogi jakościowe rzucają się w oczy i pięknego dnia na tablicy wyboru dnia, a stojąca deska łączy dzień, aby wypróżnić niewielką lukę między biblioteką wewnątrz płaskiej płyty górnej.


4. Po dniu na ogół montuje się pionową płytę, między niebem a nowymi przepisami, ustawodawstwo równo z podłogą i zamykając wszystkie zaczepy.


5. Wymagane doświadczenie rozszerzonej tablicy bibliotecznej, rozszerzonej na polerowane, nie ma żadnych problemów spotykanych bibliotek, aby wyciągnąć kąt płyty aluminiowej, żel krzemionkowy, a następnie przyciągnąć kąt aluminium, aby zapewnić szczelność.


6. Po zamontowaniu dobrej biblioteki, z czasem za pomocą silikonu, silikonowego szwu gładka, gładka, silikonowa najlepsza walka przyszła w dniu, w którym nazywa się to zabieg dzienny, aby zapobiec złamaniu czegoś.


II. Rysunki konstrukcyjne urządzeń chłodniczych i specyfikacje instalacji w zależności od sytuacji na scenie określały instalację urządzeń.


Specyfikacja zamontowana w parowniku


1.1 Zawartość zestawu najpierw otwory podnoszące śruby dobry początek i dobry początek otworu z mosiądzu i drutu, po zakończeniu drugiego otworu, aby zapobiec szybkie usta pozostają ukryte, samosprawidłowy odpływ parownika z tyłu pionowej płyty jest ustawiony jako 300MM, parownik pionowy drenaż otwór otworu drenażowego i stojąca deska z dużym wyprzedzeniem, różnica wysokości między nimi wynosi 250MM, przypadek zamrażarki, przewód elektryczny wewnątrz odpływu przez drenaż, elementy grzejne drutu elektrycznego odprowadzającego, rozciąga się tylko w obrębie działu bibliotecznego 50MM, Zewnętrzna izolacja cieplna drenażu, chłodzenie bez przewodu elektrycznego, inne bez zmian.


1.2 Zwracaj uwagę nie na drzwiczki wlotowe parownika, najlepiej na najdłuższym zawieszeniu na parowniku chłodziarki, wylot parownika najlepiej nie na drzwiach (parownik należy sklasyfikować w celu naprawy).


2. Chłodnie przechowują specyfikację instalacji hosta lokalizacji z parownika tak blisko, jak to możliwe, i łatwą konserwację, dobre odprowadzanie ciepła, takie jak przeniesienie wymaga zainstalowania czaszy, bity hosta muszą być umieszczone w odpornych na wstrząsy narożach uszczelek, zamontowane poziomo solidny, łatwy do dotykania.


2.1 Skraplacz kondensatora został zainstalowany z miejsca instalacji hosta tak blisko, jak to możliwe, najlepszego hosta w miejscu instalacji częściowego skraplacza hosta z najlepszym środowiskiem termicznym, a nie z innymi wylotami ssącymi na urządzeniu, zwłaszcza gazem oleistym, wylot nie może powodować zwarcia i gdzie indziej przy oknie (szczególnie mieszkańcy okna) i sprzęcie, naziemna dzięki bezpiecznej instalacji 2M wysokiego poziomu.


2.2 Wszystkie emisje z mosiądzu mosiężnego musiały być noszone w tym samym kierunku co izolacja drutu i klimatyzacja wraz z opaskami kablowymi owiniętymi razem, starać się chodzić prostymi rurowymi i nieruchomymi segmentami, izolacją rur i izolacją rur z elektryczną adhezją taśmy.


2.3 Emisje drutu ze wszystkich drutów, z wyjątkiem związanych z klimatyzacją, konieczność użycia węża lub rurki falistej, aby przejść przez ochronę przed zużyciem, wyświetlanie temperatury nie jest możliwe, gdy przewody przewodów są blisko siebie.


III. Połączenie systemu chłodzenia


Ze względu na obecność skraplacza, ciśnienie parownika w fabryce zostało uszczelnione, więc otwarcie worka powinno być naciągnięte, możesz sprawdzić, czy skażona, mosiężna fabryka powinna zamknąć dwa pomiary kurzu, konstrukcja powinna zwracać uwagę na wszystkie uszczelnione do wodoodporności kurz przedostający się do rurki, skraplacz (host); parownik, połączenie mosiądzem z metodą spawania, interfejs wyglądem stałym.


1. Skonfiguruj wydajność zgodnie z każdym przewodem elektrycznym urządzenia, średnicę drutu, aby spełnić wymagania, firma joint, rury nie mogą być chronione przez prowincjonalne połączenie elektryczne jest prawidłowe. Skrzynka połączeniowa do otworu parownika, do uszczelnienia silikonowego, a następnie zapala się obudowa o więcej niż 36V uziemienie elektryczne jest wymagana, główna szafa mechaniczna i elektryczna do prądu wymaga trójfazowego systemu pięcioprzewodowego, musi być uziemiony.


2. Temperatura jest ustalona w dniu, w którym płyta główna, sonda i biblioteka wyświetlania temperatury sondy razem przenikają przez parownikowe powietrze powrotne, a wolny, termostat do rozmrażania jest ustalony w dniu, w którym płytka, drugie powietrze powrotne z parownika do przeszukiwania sondy, sonda w płetwy (nie w pobliżu rur grzewczych).


3. Jeśli deska nie może być dzień wywyższony, ustaw termostat i parownik termostatu przeciwmrozowego na tylnym rogu biblioteki, wszystkie przewody uszczelki, drugi powyżej.


Otwór wyrównawczy (zawór wyrównujący) nie instaluje się w widocznym miejscu i nie należy ustawiać wysokości płyty wylotowej pionowej blachy w dół do otworu o średnicy 200 mm.


IV. Specyfikacja zimnego rozruchu


1. Układ chłodzenia


1.1 z N212Kg / cm2 dla wycieku systemu, np. 2h bez problemu, można ewakuować, 1h nie ma problemu, a następnie dodać pakowanie Freon.


1.2 Żaden N2 nie jest ewakuowany 2h nie ma problemu, ładowanie freonu 5Kg / cm2 Złapanie wycieku gazu, żadnych problemów należy przetestować maszynę.


1.3 Sprawdź, czy wszystkie kable są prawidłowe, aby spełnić wymagania, sprawdź, czy została osiągnięta moc.


2. System chłodzenia układu chłodzenia układu badawczego po każdym funkcjonowaniu komponentu, włączyć do uzupełnienia płynu freonowego nasączonego, następnie ustawić termostat, temperaturę i temperaturę zakończenia (4 ~ 5 ℃) i zaobserwować, że temperatura osiągnęła temperaturę końcową. wartość ciśnienia, ustaw wartość zabezpieczenia niskiego ciśnienia (mniej czasu przestoju 0,4 ~ 1,2 kg / cm2, 0,4 chłodzenia, schłodzonego 1,2 kg / cm2) i różnicy ciśnień (0,5 kg / cm2), wartość ochrony wysokiego napięcia została ustawiona fabrycznie przy 25 Kg / cm2, chyba że specjalne okoliczności nie mogą zostać zmienione, można sztucznie dostosować wartość ciśnienia, sprawdzić, czy wysokie i niskie mogą być chronione, i dostosować ochronę przekaźnika termicznego jest 2,5 razy większy niż prąd nominalny, ale także potrzeba ręcznie przetestować jego wydajność.


3. Systematyczne odszranianie liczników SB3.8-1 odciąża system, reguluje częstotliwość 1-12 razy dziennie, na plik 2h, czas odszraniania 2-60min, z reguły ustawiany co 4 godziny, raz na 25min odtajania temperatury ustawionej na + 25 ℃, kontrola odszraniania dla normalnej pracy przewodu elektrycznego, przewód elektryczny prawidłowo odprowadza ciepło.


4. W przypadku grzejników z poziomu hosta lub hosta wyparki z odległości większych niż 10 M, wysokość większa niż 5 M może być odpowiednia do dodania zamrożonego oleju.


5. Wszystkie rodzaje danych są debugowane, a następnie trzy razy resetuj start-stop, sprawdź, czy urządzenie może pracować, następnie możesz poprosić klienta o sprawdzenie i akceptację.


6. Po wykonaniu powyższych czynności, wyczyść wnętrze biblioteki zdrowotnej i poza nią, poproś o sprawdzenie i akceptację klienta w całej lodówce, potwierdź podpis i poddaj się.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.