Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Środki ostrożności dotyczące instalacji i użytkowania chłodni
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Środki ostrożności dotyczące instalacji i użytkowania chłodni

2024-04-30

Najnowsze wiadomości o Środki ostrożności dotyczące instalacji i użytkowania chłodni

Środki ostrożności dotyczące instalacji i użytkowania chłodni

 

 

1. Kompresor chłodniczy nie jest wyposażony w tłumienie drgań lub ma słaby efekt tłumienia drgań.należy zainstalować całkowite urządzenie zmniejszające wibracje urządzeniaJeśli redukcja drgań nie jest standaryzowana lub nie ma środków redukcji drgań, spowoduje to silne drgania maszyny, które łatwo powodują pęknięcie rurociągu, uszkodzenie urządzeń,i nawet uszkodzenie maszynowni..

 

 

2. przewód chłodniczy nie ma lub nie ma zakrętu powrotnego.musi być wykonana w mały zakręt w kształcie U, który wisia w dół, a następnie w górę.Tylko wtedy, gdy rurociąg idzie w górę, może być zakwalifikowany. Nie może być on bezpośrednio obrócony w górę pod kątem 90 stopni. W przeciwnym razie olej w systemie nie może dobrze wrócić do sprężarki,i duża ilość osadów będzie gromadzić się w zimnym wentylatorze powietrza, co uniemożliwia prawidłowe działanie wentylatora i całego układu, a nawet uszkadza wentylator i wyposażenie jednostki.

 

 

3Połączenie rurociągu chłodniczego jest nierównomierne.główny interfejs rurociągu musi być ustawiony w środkowej pozycji wielu głów maszyn., a następnie należy ustawić na obu stronach kilka rurociągów odgałęziających, aby olej zwrotny płynął równomiernie do wielu rurociągów odgałęziających sprężarki.zaworki powinny być zainstalowane na każdym rurociągu gałęzi, aby regulować objętość oleju zwrotnego.

 

 

4. Rurociąg nie jest izolowany. Jeśli nie ma materiału izolacyjnego, zimny rurociąg zamarznie w temperaturze otoczenia, co wpłynie na efekt chłodzenia, zwiększy obciążenie jednostki,a następnie spowodować, że jednostka działa z nadmiernym natężeniem, skracając żywotność urządzenia.

 

 

5. regularnie sprawdzać różne wskaźniki techniczne i dokonywać terminowych korekt. temperaturę i ciśnienie pracy systemu, a także ilość oleju smarowego i czynnika chłodniczego,należy sprawdzić i dostosować w odpowiednim czasieSystem powinien być wyposażony w urządzenia automatycznego sterowania i alarmu kompresora.

 

 

6. Utrzymanie i konserwacja urządzenia. Regularna wymiana oleju smarowego i filtra. Dodawanie czynnika chłodniczego w razie potrzeby. Kondensator należy czyścić przez cały czas i utrzymywać w czystości, aby uniknąć pyłu, błota,lub odpady latające, które mogą wpływać na efekt chłodzeniaOlej smarowy może ulec zmianie w swojej wydajności po długotrwałej pracy w systemie w wysokich temperaturach i może nie być już w stanie zapewnić niezbędnego smaru.Należy również regularnie wymieniać filtry.

 

Więcej informacji o chłodni kliknij tutaj

 

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-12081516-customized-easy-assemble-cold-storage-room-for-meat-auto-defrost-type.html

najnowsze wiadomości o firmie Środki ostrożności dotyczące instalacji i użytkowania chłodni  0

 

 

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.