Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Środki ostrożności podczas korzystania z zamrażarki szokowej
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Środki ostrożności podczas korzystania z zamrażarki szokowej

2023-02-10

Najnowsze wiadomości o Środki ostrożności podczas korzystania z zamrażarki szokowej

Środki ostrożności podczas korzystania z zamrażarki szokowej

 

 

 • Należy go umieścić z dala od źródła ciepła i chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.Ponieważ zamrażarka szokowa musi wymieniać ciepło ze światem zewnętrznym, to znaczy rozpraszać ciepło do świata zewnętrznego przez skraplacz, im wyższa temperatura otoczenia zewnętrznego, tym wolniejsze rozpraszanie ciepła, tym dłuższy czas pracy zamrażarki, wzrost zużycie energii, a efekt chłodzenia jest słaby.

 

 • Należy go umieścić w miejscach o niskiej wilgotności.Szybko zamrożona obudowa szafki, skraplacz i sprężarka to wszystkie materiały metalowe.Jeśli wilgotność powietrza jest zbyt wysoka, spowoduje to rdzewienie tych części i skrócenie żywotności szafy do szybkiego mrożenia.Jednocześnie wilgotne i przegrzane środowisko spowoduje skraplanie się powierzchni komory zamrażarki szokowej i wpłynie na parametry elektryczne.

 

 • Należy go umieścić w dobrze wentylowanym miejscu.Jeśli zamrażarka szokowa jest pełna gruzu lub znajduje się zbyt blisko ściany, nie sprzyja to rozpraszaniu ciepła, co wpłynie na efekt chłodzenia.Górna powierzchnia zamrażarki szokowej powinna mieć co najmniej 30 cm wysokości, a co najmniej 20 cm wolnej przestrzeni z tyłu i po obu stronach w celu odprowadzania ciepła.

 

 • Należy go ustawić na płaskim i twardym podłożu i utrzymywać poziom sprężarki.Jest to nie tylko konieczne ze względów bezpieczeństwa, ale także umożliwia płynną pracę sprężarki, redukując wibracje i hałas.

 

najnowsze wiadomości o firmie Środki ostrożności podczas korzystania z zamrażarki szokowej 0najnowsze wiadomości o firmie Środki ostrożności podczas korzystania z zamrażarki szokowej 1

 

Utrzymaniezamrażarka szokowa

 

 

 • Wygląd i wnętrze szafy należy regularnie myć czystą wodą i dobrze dezynfekować, tak aby zapewnić wysoką jakość żywności i spełniać normy higieniczne.Tłuszcz w żywności jest pożywką dla grzybów i bakterii.Elementy ze stali nierdzewnej, plastiku, gumy, te elementy są przeznaczone do czyszczenia, ale nie do całkowitego zapobiegania powstawaniu bakterii.Aby więc uniknąć zanieczyszczenia, wszystkie części mające kontakt z żywnością muszą być dokładnie oczyszczone i zdezynfekowane.

najnowsze wiadomości o firmie Środki ostrożności podczas korzystania z zamrażarki szokowej 2najnowsze wiadomości o firmie Środki ostrożności podczas korzystania z zamrażarki szokowej 3

 

Uwagi dotyczące obsługipodmuch zamrażarka

 

 • Maksymalny kąt nachylenia skrzynki nie powinien przekraczać 45 stopni i nie powinien być odwrócony ani ustawiony poziomo, w przeciwnym razie spowoduje to uszkodzenie sprężarki lub sprawi, że zamrożony olej w sprężarce wpłynie do rurociągu chłodniczego, co wpłynie na efekt chłodzenia.

 

 • W trakcie transportu, aby zapobiec stukaniu i gwałtownym wibracjom, aby zapobiec deszczowi i wodzie.

 

najnowsze wiadomości o firmie Środki ostrożności podczas korzystania z zamrażarki szokowej 4najnowsze wiadomości o firmie Środki ostrożności podczas korzystania z zamrażarki szokowej 5

 

Cechy zamrażarki szokowej:

 

1. Drzwi zamykają się samoczynnie, a uszczelkę drzwi można łatwo wymienić.

 

2. Dostępne są 4 rozmiary zamrażarki szokowej: 5 patelni, 8 patelni, 11 patelni, 15 patelni do wyboru.

 

3. Zamrażarka szokowa mieści uniwersalne patelnie GN1/1 i tace piekarnicze 400x600 mm.

 

4. Wyposażony w nóżki ze stali nierdzewnej o regulowanej wysokości, a uniwersalne kółka są również opcjonalne.

 

5. Schłodzenie środka mrożonej żywności z +70°C do -18°C zajmuje 240 minut.

 

Schłodzenie środka mrożonej żywności z +70°C do +3°C zajmuje 90 minut.

 

Cały proces etapowego chłodzenia, aby zapewnić, że odżywianie żywności nie traci, zachowuje świeży smak.

 

6. Zakres napięcia: 220 ~ 230V50HZ, 110 ~ 120V60HZ, 220V60HZ

 

7. Zamrażarka szokowa jest wyposażona w czujnik drzwi, wentylator zatrzyma się po otwarciu drzwi, oszczędzając energię.

 

8. Wyposażony w jedną precyzyjną sondę temperatury klasy spożywczej.Więcej sond temperatury jest dostępnych jako opcja.

 

9. Zamrażarka szokowa jest wyposażona w inteligentny termostat.

 

10. Wyprodukowano w oparciu o poziom 6 efektywności energetycznej i bezpieczeństwa żywności standardu "HACCP" w Europie.

 

11. Wewnętrzna i zewnętrzna część tego agregatu chłodniczego jest wykonana ze stali nierdzewnej „AISI201” przeznaczonej do kontaktu z żywnością.

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.