Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Wpływ kilku ważnych czynników na chłodzenie lodówki
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Wpływ kilku ważnych czynników na chłodzenie lodówki

2023-09-29

Najnowsze wiadomości o Wpływ kilku ważnych czynników na chłodzenie lodówki

Wpływ kilku ważnych czynników na chłodzenie lodówki

  • Chłodnicy efekt chłodzenia dobre i złe decyzja o jakości konserwacji żywności, dobrej jakości lodówki może zapewnić nam świeże jedzenie, aby chronić ludzkie bezpieczeństwo fizyczne,niska jakość lodówki często prowadzi do daty ważności żywności, powodując zatrucie pokarmowe i inne niekorzystne sytuacje, więc gdy tylko stwierdzimy, że efekt chłodzenia problemów lodówki, należy zająć się jak najszybciej.

najnowsze wiadomości o firmie Wpływ kilku ważnych czynników na chłodzenie lodówki  0

Materiały do zimnych pomieszczeń Green&Health: poliuretany i blachy metalowe;

https://www.commercialdisplayfreezer.com/supplier-43309-cold-storage-room

  • Najpierw przeanalizujmy efekt chłodzenia lodówki kilku ważnych czynników:

Po pierwsze, czy źródło zasilania jest normalne: zazwyczaj w przypadku tego typu problemów, pierwszym sprawdzeniem jest połączenie źródła zasilania, czy istnieje problem, niezależnie od tego, jakie urządzenia elektryczne,Pierwszy sprawdzi problem., aby sprawdzić za pomocą profesjonalnego narzędzia elektrycznego długopisu, nie używać gołych rąk;

najnowsze wiadomości o firmie Wpływ kilku ważnych czynników na chłodzenie lodówki  1

  • Po drugie, czy sprężarka działa prawidłowo: sprężarka w normalnej pracy będzie mały dźwięk wibracji silnika.lub ustawić tę rurę śruby luźne, w wyniku czego rurka pod wysokim ciśnieniem nie wypuszcza, rurka pod niskim ciśnieniem nie ssie, więc sprężarka działa, ale bez chłodzenia.
  • Po trzecie, czy chłodnicze zostało zużyte: można pozwolić zamrażarce działać 3-5 minut, odłączyć zasilanie, posłuchać czy jest dźwięk przepływu wody.Oznacza to, że środek chłodniczy w systemie chłodniczym wyczerpał się lub przeciekaMożliwe jest również, że sprężarka straciła zdolność do pracy.

najnowsze wiadomości o firmie Wpływ kilku ważnych czynników na chłodzenie lodówki  2

  • Po czwarte, przewód kapillarny zamrażarki jest zablokowany: zablokowanie przewodu kapillarnego zamrażarki spowoduje, że środek chłodniczy nie może wejść do parownika, aby wchłonąć ciepło, aby odgrywać rolę w efekcie,w wyniku czego temperatura zamrażarki pozostaje wysoka. Jeśli zamrażarka należy do typu zimny nie chłodzi błędu, można sprawdzić, czy wentylator zamrażarki jest normalne działanie: otworzyć zamrażarka zamrażarka drzwi,przytrzymaj krawędź przycisku szafki, aby sprawdzić, czy wentylator działaJeśli wentylator nie działa, zamrażarka też się nie ochłodzi.

Jeśli znajdziemy przez powyższe metody lub nie może naprawić efekt chłodzenia zamrażarki, można tylko szukać profesjonalnych pracowników po sprzedaży, aby zapewnić usługi,/potrzeba powrotu do fabryki /aby naprawić sytuacjęŻywność przechowywana w zamrażarce musi zostać przeniesiona.

najnowsze wiadomości o firmie Wpływ kilku ważnych czynników na chłodzenie lodówki  3

https://www.maoyt.com/test/commercialdisplayfreezer.com/sale-12761708-customized-size-cold-room-chiller-for-food-storage-dynamic-cooling.html

Pokój do przechowywania zimnaz Green&Health
(1) Płyty stalowe o podwójnej powierzchni,Dwukorzystne stali nierdzewnej i podwójnie pokryte płytki aluminiowe w reliefze są wykorzystywane jako materiały składowe, aby mieć dobry efekt izolacji cieplnej i wysoką wydajność konserwacji Watt.

(2) Doskonałe kompresory chłodzące marki charakteryzują się wysoką wydajnością, oszczędnością energii i wysoką niezawodnością.

(3) W magazynie wykorzystuje się wysoce wydajny wymiennik ciepła typu płyty aluminiowej, który ma stosunkowo wysoki współczynnik wymiany ciepła.

(4) Całkowicie automatyczny inteligentny elektroniczny sterownik posiada takie funkcje jak ustawianie temperatury, sterowanie temperaturą i automatyczne wylesianie.

(5) Posiada wiele innych cech, takich jak wielokrotna ochrona,przegrzewanie,przetłoczenie, sekwencja fazowa, wysokie i niskie ciśnienie.

(6) Rozmiar magazynu chłodnego można dostosować.

 

Firma Green&Health zajmuje się komercyjnym sprzętem chłodniczym od ponad dziesięciu lat.abyś mógł kupić najbardziej satysfakcjonujące produkty po najtańszej cenie.https://www.commercialdisplayfreezer.com/

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.