Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Przy wyborze szafki delikatesów należy zwracać uwagę na szczegóły
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Przy wyborze szafki delikatesów należy zwracać uwagę na szczegóły

2023-10-27

Najnowsze wiadomości o Przy wyborze szafki delikatesów należy zwracać uwagę na szczegóły

Przy wyborze szafki delikatesów należy zwracać uwagę na szczegóły

Ponieważ rytm życia ludzi staje się coraz bardziej kompaktowy, wielu ludzi decyduje się iść bezpośrednio do supermarketu, aby kupić gotowane jedzenie do jedzenia,bo zaoszczędzi im to wysiłku na gotowaniu.W związku z tym coraz częściej w dużych supermarketach stosuje się szafki z delikatessami.Więc powinniśmy jak wybrać szafę delikatesów dać ci kilka małych sugestii.

najnowsze wiadomości o firmie Przy wyborze szafki delikatesów należy zwracać uwagę na szczegóły  0

Chłodziarka Green&Health Deli

https://www.commercialdisplayfreezer.com/supplier-43303-deli-display-refrigerator

 

Po pierwsze, z chłodzonego powietrzem, bezpośredniego chłodzenia do analizy

Pokój z żywnością gotowaną według metody chłodzenia do punktów, pokój z żywnością gotowaną jest ogólnie podzielony na chłodzenie bezpośrednie, chłodzenie powietrznym dwóch rodzajów.

Zaletami chłodzonego powietrzem szafki deli jest chłodzenie szybko, równomierna temperatura wewnątrz pudełka, zamrożonej przestrzeni nie będzie mróz, zwłaszcza dla mrożonych produktów spożywczych, wadą jest jego struktura jest złożona,duże zużycie energii;

Kabineta deli z bezpośrednim chłodzeniem ma zaletę prostej struktury, zużycia energii, wadę powolnego chłodzenia, temperatura pudełka kabiny deli nie jest jednolita, zamrożona przestrzeń ma warstwę mrozu.

najnowsze wiadomości o firmie Przy wyborze szafki delikatesów należy zwracać uwagę na szczegóły  1

Po drugie, uważne studiowanie, ostrożność z fałszerstwa

Można być pewnym, że śmiało kupić produkty głównych marek, ma oznakowanie oszczędności energii lub z etykietą oszczędności energii jest lepiej,Ale uważaj na nie przyjazne dla środowiska szafki deli fałszywe ochrona środowiska szafki deli, nie energooszczędne szafki deli fałszywe energooszczędne szafki deli, szafki deli nie otrzymały certyfikatu 3C jest również na rynku do sprzedaży i tak dalej oszukiwać konsumentów.To jest oparte na własnych rzeczywistych potrzeb do wyboru wielkości szafki deli rozsądnie.

najnowsze wiadomości o firmie Przy wyborze szafki delikatesów należy zwracać uwagę na szczegóły  2

Pokój z gotowanym jedzeniem: standardowy pokój z chłodzonym powietrzem, luksusowy pokój z chłodzonym jedzeniem, pokój z chłodzonym jedzeniem typu T, pokój z chłodzonym jedzeniem z przodu.

najnowsze wiadomości o firmie Przy wyborze szafki delikatesów należy zwracać uwagę na szczegóły  3

Wybór parownika zamrażarki gotowanych produktów spożywczych, wysokiej temperatury gotowane pokój żywności do wyboru chłodnicy dla parownika, który charakteryzuje się szybką prędkością chłodzenia,ale łatwo powodować utratę wilgoci w produktach chłodniczych; średniej i niskiej temperatury gotowane żywności zamrażarka wybór bezszwowej stalowej rury parownik rury oparte, który charakteryzuje się dobrym działaniem termostatu i może być przechowywane w chłodni w odpowiednim czasie.

najnowsze wiadomości o firmie Przy wyborze szafki delikatesów należy zwracać uwagę na szczegóły  4

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-40558652-butchery-equipment-meat-display-cooler-r404a-deli-refrigerated-showcase.html

 

Deli Showcase od Green&Health

1Szafka jest higieniczna, czysta i łatwa w czyszczeniu.

2Aby zapewnić całkowity stosunek zużycia energii produktu, prędkość wiatru i objętość powietrza w szafie muszą być bardziej jednolite.Warstwa izolacyjna 40MM zapobiega również utratze zimna i zwiększa zdolność chłodzenia.

3- Zmniejszenie hałasu do 45 dB.

 

4Produkt wykazuje doskonałe wyniki dzięki nowemu oświetleniu LED, wyświetleniu o białym świetle 6500K oraz przestrzeni bez martwych kątów.

5Urządzenie może być użyte do przechowywania gotowanych produktów spożywczych, produktów mięsnych, jedzenia na talerzu i innych produktów spożywczych w supermarketach, rynkach i delikateszach.

 

Zielona i zdrowieFirma zajmuje się sprzętem chłodniczym od ponad dziesięciu lat.abyś mógł kupić najbardziej satysfakcjonujące produkty po najtańszej cenie.

www.commercialdisplayfreezer.com

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.