Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Żywotność szafki do przechowywania świeżości owoców w supermarkecie
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Żywotność szafki do przechowywania świeżości owoców w supermarkecie

2023-11-22

Najnowsze wiadomości o Żywotność szafki do przechowywania świeżości owoców w supermarkecie

Żywotność szafki do przechowywania świeżości owoców w supermarkecie


W normalnych okolicznościach, stosowanie produktów do świeżości owoców zakupionych przez producentów przez okres 5-8 lat nie stanowi problemu.Środowisko pracy nie jest zbyt złeZ reguły marki owocowe świeżości konserwacji szaf producentów, kompresory marki stosowane są głównie wysokiej jakości kompresory lub importowane kompresory,Rura chłodnicza jest czystą rurą miedzianą, warstwa izolacyjna szafy jest poliuretanowa pianka wysokiego ciśnienia, takie owoce świeżości utrzymywania szafy chłodzenia prędkość jest szybka, dobra wydajność izolacji termicznej.ogólna wydajność chłodzenia jest wysoka, oszczędność energii, długa żywotność.

najnowsze wiadomości o firmie Żywotność szafki do przechowywania świeżości owoców w supermarkecie  0

 

Aby używać szaf do przechowywania owoców na dłuższą żywotność, najpierw należy wybrać zwykłego producenta zamrażarek.chociaż wygląd szaf do przechowywania owoców nie różni się zbytnio, ale wykorzystanie tanich sprężarek do mieszania, chłodzenia rur z folii miedzianej, materiałów izolacyjnych, a nawet rozmontowanej płyty piankowej.wydajność chłodzenia jest bardzo niskaW przypadku rurociągów aluminiowych pierwszy rok zwykle nie stanowi problemu, ale w przypadku rurociągów aluminiowych, które są w stanie wyjść z układu, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągów aluminiowych, w przypadku rurociągównych rurociągównych rpo zastosowaniu w małych ilościachW zimie, w drugim roku użytkowania rurociągu jest w zasadzie korozowany, łatwo jest spowodować wyciek czynnika chłodniczego.Ten wyciek czynnika chłodniczego spowodowany korozją rurociągów nie może być naprawiony i może być tylko wyrzuconyDlatego żywotność słabszych owoców wynosi zwykle tylko 1-2 lata, co jest również podstawowym powodem, dla którego nie można kupić słabszych szaf świeżości owoców.

najnowsze wiadomości o firmie Żywotność szafki do przechowywania świeżości owoców w supermarkecie  1

W zakupie i użytkowaniu prawidłowe stosowanie i konserwacja szafki na świeżość owoców może skutecznie wydłużyć żywotność szafki na świeżość owoców:

Jeśli umieszczasz szafę do przechowywania owoców, umieszcz ją w suchym i wentylowanym miejscu.więc musi być umieszczony w wyższej pozycji niż domowa lodówka. Krysztalik owocowy nie powinien znajdować się w pobliżu ściany, a otaczający go obszar powinien mieć co najmniej 20 cm przestrzeni chłodzenia.

najnowsze wiadomości o firmie Żywotność szafki do przechowywania świeżości owoców w supermarkecie  2

Po użyciu szafki na owoce należy zwracać szczególną uwagę na czystość lodówki, zwłaszcza pyłu na kondensatorze sprężarki zewnętrznej, i czyszczyć ją co trzy miesiące.Jeśli jest zbyt dużo kurzu, łatwo skrócić okres użytkowania. w nocy lub gdy przepływ pasażerów jest niski, pociągnij zasłonę tak daleko, jak to możliwe, co nie tylko zmniejsza zużycie energii,ale także skraca czas pracy sprężarki.

najnowsze wiadomości o firmie Żywotność szafki do przechowywania świeżości owoców w supermarkecie  3

Przez długi czas nie jest konieczne otwieranie maszyny co około 20 dni, aby lodówka mogła wejść w stan chłodzenia,w przeciwnym razie łatwo jest się załamać z powodu starzenia się komponentów elektrycznych.

najnowsze wiadomości o firmie Żywotność szafki do przechowywania świeżości owoców w supermarkecie  4

Otwarty Styl Owoce Konserwacja Warzywa Wyświetlacz Chiller Do sklepu owocowego

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-35517601-open-style-fruits-conservation-vegetable-display-chiller-for-fruit-store.html

 

 

Zielona i zdrowieFirma zajmuje się sprzętem chłodniczym od ponad dziesięciu lat.abyś mógł kupić najbardziej satysfakcjonujące produkty po najtańszej cenie.

www.commercialdisplayfreezer.com

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.