Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Przedsiębiorstwo Urządzeń Chłodniczych GuangZhou GreenHealth
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Przedsiębiorstwo Urządzeń Chłodniczych GuangZhou GreenHealth

2017-02-24

Najnowsze wiadomości o Przedsiębiorstwo Urządzeń Chłodniczych GuangZhou GreenHealth
Guangzhou GreenHealth sprzęt do produkcji urządzeń chłodniczych Ltd. jest profesjonalnym producentem komercyjnych urządzeń chłodniczych. Fabryka znajduje się w Baiyun District, Guangzhou, Baiyun International Airport z Guangzhou 10 minut jazdy od centrum miasta Guangzhou, 20 minut samochodem, ruch jest bardzo wygodny, to krajowi i zagraniczni kupcy, aby odwiedzić zakład produkcyjny, aby wiedzieć, najlepsze miejsce .
Produkty chłodnicze Green Association przeznaczone głównie do zamrażarek do dużych zamrażarek komercyjnych Seria Engineering i standardowe, standardowe produkty do zamrażarek to: chłodziarka ze stali nierdzewnej, zamrażarka, szafki na napoje owocowe, szafka z kurtyną powietrzną, szafka, szafka, gorące i zimne wyspy kuchenne na mięso gotowane, gabloty, gabloty, maszyny do lodów i lodów maszyny do lodów, seria produktów chłodniczych, produkty są szeroko stosowane w miejscach profesjonalnych sklepów i supermarketów, sklepów spożywczych, hoteli, hoteli, winiarni i małych linii produkcyjnych lodówek do lodówek i firma testująca sprzęt.

Obecnie firma współpracuje z rządowymi kubańskimi wymaganiami dotyczącymi zamówień publicznych, ulepszyła wiele aspektów produktów podczas użytkowania, produkt może sprostać instalacji, wygodnemu czyszczeniu i konserwacji serii kolumn. Ponadto produkty przeszły "ROSH" "CE" "IEC" i inne międzynarodowe certyfikaty.
Firmy stosują się do filozofii biznesowej "jakościowe rozszerzenie na rynek, innowacje i rozwój", kierują się uczciwością zarządzania biznesem, rekrutują talenty, wprowadzają zaawansowane urządzenia produkcyjne i testujące, wykorzystują nowe materiały, nową technologię, nową technologię i stale rozwijamy produkty lepszej jakości, wyższej jakości, zapewniając wysokiej jakości usługi dla naszych klientów.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.