Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Nowa zamrażarka pachnie, damy radę!
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Nowa zamrażarka pachnie, damy radę!

2022-12-09

Najnowsze wiadomości o Nowa zamrażarka pachnie, damy radę!

Nowa zamrażarka pachnie, damy radę!

 

     Wewnętrzny zbiornik zamrażarki jest generalnie wykonany z nietoksycznych i przyjaznych dla środowiska materiałów, ale ze względu na dobre uszczelnienie uszczelki drzwi, po pierwszym użyciu lodówka będzie wydzielać nieprzyjemny zapach.Zapach nie jest szkodliwy dla ludzi i zniknie po dwóch lub trzech dniach normalnego użytkowania zamrażarki.Ale jeśli desperacko potrzebujesz bezzapachowej zamrażarki, istnieje kilka prostych, bezzapachowych wskazówek, które mogą pomóc.

 

1 skórka z cytryny i pomarańczy

 

     Przecięcie cytryny na pół i umieszczenie jej bezpośrednio w zamrażarce przyspieszy ten proces.Lub umyj skórkę pomarańczową czystą wodą i wysusz ją, a następnie wrzuć skórkę do zamrażarki.

 

2 Liście Herbaty

 

     Liście herbaty zawija się w papierowe ręczniki, a następnie wkłada do zamrażarki.Aromat uwalniany przez liście herbaty może skutecznie wchłonąć cząsteczki zapachu w lodówce i oczyścić zapach.

 

3 Ocet

 

     Wlej ocet do miski i włóż do zamrażarki, aby zniwelować również zapach.Zasada jest taka, że ​​kwas octowy może bardzo dobrze rozpuszczać zapach, osiągać efekt rozkładu, doprowadzać świeże powietrze do nowej zamrażarki.

 

4 strnie jabłko

 

     Ananasa obrać i przekroić na pół.Zjedz połowę.Włóż drugą połowę do miski i włóż do zamrażarki.Ponieważ ananas jest owocem typu surowego błonnika, zarówno pochłania zapach, jak i może go wydzielać.

 

     Stosując powyższe metody możesz przyspieszyć osiągnięcie efektu usuwania zapachów, dzięki czemu będziesz mógł szybciej i lepiej korzystać z nowej lodówki.

 

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-26945066-podwójne-szklane-drzwi-pionowe-commercial-display-freezer-automatic-defrost.html

 

najnowsze wiadomości o firmie Nowa zamrażarka pachnie, damy radę!  0

 

Ta komercyjna zamrażarka ma modny i nowoczesny design, który uzupełni wystrój każdego sklepu.Jasne oświetlenie LED ułatwia zobaczenie, co jest w środku, a samoodbijające się drzwi i szklane drzwi z nagrzewnicą pomagają utrzymać zimne powietrze w środku. Wentylator chłodzący i system samorozmrażania pomagają utrzymać płynną pracę zamrażarki, a inteligentny kontroler sprawia, że łatwo dostosować temperaturę.Ta zamrażarka jest również wyposażona w 5 regulowanych półek, dzięki czemu możesz dostosować wysokość do swoich potrzeb.Do wydajnej pracy wykorzystuje sprężarkę DANFOSS z czynnikiem chłodniczym R290/R404a.

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.