Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Wskazówki dotyczące wyświetlania owoców w chłodni otwartej z wieloma pokładami
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Wskazówki dotyczące wyświetlania owoców w chłodni otwartej z wieloma pokładami

2024-03-19

Najnowsze wiadomości o Wskazówki dotyczące wyświetlania owoców w chłodni otwartej z wieloma pokładami

Wskazówki dotyczące wyświetlania owoców wChiller otwarty wielopoziomowy

 

 

W przypadku umieszczania owoców w chłodni otwartej na owoce konieczne jest ich rozróżnienie i obsługa w zależności od rzeczywistej sytuacji w miejscu, środowisku, pory roku itp.można go podzielić na obszar o najlepszym smaku i najbardziej odżywczyObszar dla osób starszych i dzieci, strefa sezonowa i poza sezonem, strefa sprzedaży w tym tygodniu i strefa najtańszej sprzedaży itp.można stosować następujące zasady::

 

najnowsze wiadomości o firmie Wskazówki dotyczące wyświetlania owoców w chłodni otwartej z wieloma pokładami  0

 

(1) Zasada świeżości

 

Przed wystawieniem owoców na powierzchni sprzedaży należy przeprowadzić kontrolę jakości, aby zapewnić, że wszystkie owoce znajdujące się na półkach spełniają normy doskonałej jakości,odzwierciedlająca zasadę "świeżości" zarządzania owocamiPo znalezieniu zgniłych lub zepsutych owoców należy je wybrać jak najszybciej, aby uniknąć wpływu na sprzedaż.

 

(2) Zasada obfitości dóbr

 

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest wiele towarów, które mogą lepiej przyciągnąć klientów do sklepu, aby dokonać zakupów.Zdecydowanie zapobiegać wyczerpaniu i niedoborowi oraz zapewniać wysoką jakość i przystępne ceny.

 

(3) Zasady dopasowywania kolorów

 

Odpowiednie połączenie różnych owoców o jasnych kolorach i ich wystawienie widoczne jest w pełnej ilości i różnorodności.Umiejętność wystawiania owoców polega nie tylko na dostarczaniu klientom przyjemnej i stale zmieniającej się świeżościNa przykład połączenie fioletowych winogron, czerwonych jabłek, złotych pomarańczy i zielonych gruszek może stworzyć kolorowy efekt.

 

najnowsze wiadomości o firmie Wskazówki dotyczące wyświetlania owoców w chłodni otwartej z wieloma pokładami  1

 

(4) Zasada ograniczania rozkładu

 

Przy wyświetleniu owoców należy wziąć pod uwagę cechy różnych owoców, np. odpowiednie rekwizyty, metody i temperaturę wyświetlania,w przeciwnym razie nieprawidłowe wyświetlanie może spowodować pogorszenieBrzoskwinie są wrażliwe na ciśnienie i łatwo się podgrzewają, dlatego nie należy je kładać na stos podczas wystawiania.a połączenie ich może sprawić, że inne owoce psują się szybciej..

 

Powierzchnia wyświetlania owoców musi być odpowiednio proporcjonalna do wielkości obrotów.częstotliwość uzupełniania dziennie będzie częstaNależy również zwrócić uwagę na długość życia tego owocu w obecnej temperaturze i wilgotności.

 

 

(5) Zasada "pierwszy wchodzi, pierwszy wychodzi"

 

Jeżeli ten sam produkt jest kupowany w kilku partiach w różnych okresach czasu, zasadą "pierwszy wchodzi, pierwszy wychodzi" jest ustalenie, która partia produktów ma być wyświetlana i sprzedawana jako pierwsza.Ważne jest, aby przestrzegać zasady, że owoce mają krótki okres obrotowy i szybki czas psucia.

 

(6) Zasada sezonowa

 

Zarządzanie owocami ma silną sezonowość, a odpowiednie owoce są dostępne do sprzedaży w różnych porach roku.i nowo wprowadzone odmiany powinny być wyświetlane w oczywistych miejscach, aby lepiej sprostać nowym potrzebom klientów.

 

(7) Zasady czystości i higieny

 

Produkty owocowe wystawiane po czyszczeniu mają dobry wygląd i są łatwiejsze w sprzedaży.i narzędzia używane do wystawiania są czyste i higieniczne wpływa również na chęć zakupu klientaDlatego wszystkie obszary w sklepie owocowym powinny być czyste i uporządkowane.

 

najnowsze wiadomości o firmie Wskazówki dotyczące wyświetlania owoców w chłodni otwartej z wieloma pokładami  2

 

Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, kliknij tutaj:

 

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-43280207-customized-supermarket-bottle-air-cooler-multideck-open-chiller-with-plug-in-system.html

WielołomoweOtwarteChillerz Green&Health

  1. Zakres temperatury 2~8 stopni, z wykorzystaniem inteligentnego systemu kontroli temperatury.
  2. Wykorzystanie zaawansowanej struktury przewodu powietrza, szybsze chłodzenie i jednolitość temperatury.
  3. Z nocnym osłonkiem oszczędzającym energię specjalnie przeznaczonym do użytku w nocy i w innych miejscach poza godzinami pracy.
  4. System chłodzenia i części sterowania elektrycznego są produktami markowymi, aby zapewnić niezawodne działanie.
  5. Standardowe 4 półki z 5 miejscami wyświetleniowymi, a wysokość półek można swobodnie regulować, dzięki czemu lepiej wykorzystuje się przestrzeń magazynową.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.