Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Co to jest panel poliuretanowy i jak wykonać instalację w chłodni
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Co to jest panel poliuretanowy i jak wykonać instalację w chłodni

2015-03-14

Najnowsze wiadomości o Co to jest panel poliuretanowy i jak wykonać instalację w chłodni
Co to jest panel poliuretanowy i jak wykonać instalację chłodniczą?

Panel poliuretanowy może być również używany jako panel chłodniczy, ale większość kontrastu między panelem zimnego pomieszczenia jest osadzona w zamku wewnątrz panelu poliuretanowego, podczas instalacji, pochowany zbiornik yin i yang blokują się dwa panele zachodzą na siebie.

jak obliczyć zimny panel poliuretanowy?

1. Cele projektu:

Zbudowany tonaż 40t, niski temp. jak -25 ℃, wysoka temp. jak 30 ℃ (tj. w pokoju jest -25 ℃, poza pokojem jest 30 ℃) mały pokój zamrażarki, adres w Guangzhou szerokości 26 °.

2.Instrukcja

Struktura

Pojemność obliczeniowa m = 40t. gęstość żywności e = 350 kg / m³. z następującym równaniem:

V = 1000 mj / pe

Objętość / m³

Wskaźnik wykorzystania wolumenu "e"

500-1000

0,40

1001-2000

0,50

2001-10000

0,55

100001-15000

0,60

> 15000

0,62

Zgodnie z równaniem wybieramy e = 0,55.

V = 207,8. Objętość jako 208 m³.

Dostajemy więc wymiar chłodni jako 26000 * 16000 * 5000 mm (L * D * H).

Projekt jak poniżej:

Po zaprojektowaniu będzie taki sam jak poniżej:

Proces instalacji panelu ściennego poliuretanu

Poliuretan Montaż płyt ściennych powinien być ściśle zgodny ze specyfikacją i montażem schematu spustowego, pierwsza instalacja miejsca obróbki paneli ściennych w odpowiednim przycięciu, szczelina z wybrzuszeniem po obu stronach folii powierzchniowej około 125px na obróbce ciągłego uszczelnienia wewnętrznego rowka .

Proces montażu paneli sufitowych w chłodni

Płyty sufitowe Cold Room z wiszącymi płatewami ze stali, w celu zapewnienia integralności dachu, starają się unikać cięcia panel, szerokość o wielkości każdego panelu bloku powinna odpowiadać zimnej rury lub pozycji wiszącej

Montaż na zimno na panelu poliuretanowym

Połączenie paneli ściennych i dachowych, wzmocnienie panelu ściennego i stalowej podpory, paneli sufitowych i ramy podnoszącej, wyposażonych w specjalną kombinację akcesoriów i specjalnych form zapewniających hermetyczną izolację lodówki, solidne bezpieczeństwo. Każde z prefabrykowanych paneli jest zakopane za pomocą zamków o wysokiej wytrzymałości, montaż jest bardzo wygodny.

Zawiera zimny panel poliuretanowy

Charakterystyka zimnych paneli poliuretanowych: struktura dziurkowania, ulepszone szwy paneli izolacyjnych szczelne, Specjalnie zaprojektowane do zamrażarki, magazyn. Panel z izolacją termiczną znakomite właściwości wodoodporne i ognioodporne.

Wybór zimnego panelu poliuretanowego do przechowywania w chłodni jest bardzo ważny, ponieważ w przeciwieństwie do zwykłego magazynu chłodniczego, na ogół jest stosunkowo niska temperatura wewnątrz lodówki, a więcej w odniesieniu do temperatury powietrza, wilgotności i wysokich wymagań środowiskowych, więc wybór panelu zimnego poliuretanu jest zwracać uwagę, aby wybrać lepsze panele kontrolujące temperaturę, zły wybór prowadzący do trudności w kontrolowaniu temperatury wewnątrz lodówki, może łatwo spowodować pogorszenie jakości produktu lub często pracować sprężarkami, marnować więcej zasobów i zwiększać koszty . Wybór chłodziarki Greenhealth w celu znalezienia najlepszego sprzętu chłodniczego.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.