Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Jaki jest powód, dla którego zamrażarka się załapała?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Jaki jest powód, dla którego zamrażarka się załapała?

2023-10-11

Najnowsze wiadomości o Jaki jest powód, dla którego zamrażarka się załapała?

Jaki jest powód, dla którego zamrażarka się załapała?

Używamy zamrażarki w supermarkecie, niektórzy ludzie myślą, że często będą się potykać, wielu ludzi myśli, że zamrażarka jest zła, w rzeczywistości,Pierwszą rzeczą do rozważenia nie jest problem samej zamrażarki, musimy spojrzeć na to z dwóch stron:

najnowsze wiadomości o firmie Jaki jest powód, dla którego zamrażarka się załapała?  0

Green&Health wielopokładowy chłodnik otwarty chłodzony powietrzem, wolny od mrozu, szybkie i jednolite chłodzenie

https://www.commercialdisplayfreezer.com/supplier-43302-multideck-open-chiller

 

1, zbyt duże obciążenie elektryczne

Najczęstszą przyczyną wypadków w zamrażarce jest problem z napięciem, zimna zamrażarka w lecie jest do utrzymania 24 godziny dziennie są używane, a w tym procesie z pewnością otworzymy klimatyzator,wentylatory, takie jak obciążenie napięciem sprzętu elektrycznego, z powodu tej samej operacji, napięcie jest w linii głównej, nie może przenosić obciążenia napięcia spowoduje zjawisko potrącenia.

najnowsze wiadomości o firmie Jaki jest powód, dla którego zamrażarka się załapała?  1

2, wyciek izolacji zamrażarki w supermarkecie

Jeśli zamrażarka supermarketu używać przez pewien czas po zjawisku wybicia, sytuacja ta jest zazwyczaj zjawisko przeciążenia, ale może również wystąpić zjawisko wycieku izolacji,jak to określić? Po pierwsze, gdy jest podróż, przełącznik przecieku zostanie popchnięty w górę, jeśli kilka minut nie może być popchnięty w górę, wskazując, że jest przeciążony, jeśli można go natychmiast popchnąć w górę,i przełącznik nie jest gorący, wówczas możliwe jest zmniejszenie izolacji linii lub zmniejszenie izolacji elektrycznej.

najnowsze wiadomości o firmie Jaki jest powód, dla którego zamrażarka się załapała?  2

Krótko mówiąc, gdy zamrażarka pojawia się zjawisko, najpierw chcemy sprawdzić, czy jest to spowodowane przez napięcie głównego przewodu w zgodzie z problemem,następnie sprawdzenie, czy zamrażarka jest wadliwa.

najnowsze wiadomości o firmie Jaki jest powód, dla którego zamrażarka się załapała?  3

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-41083845-supermarket-multideck-open-chiller-with-doors-drink-display-fridge.html

 

Wielopodłogowy chłodziarz otwarty od Green&Health

Opis produktu

1. Wygląd szafy wyświetleniowej jest nowatorski i piękny, a jego projekt jest zintegrowany z nowoczesną koncepcją projektowania supermarketów, która jest zgodna z obecnym trendem szaf wyświetleniowych.

2Prawdziwa podwójna zasłona powietrzna, przy założeniu zmniejszenia zużycia energii, chłodzi się szybciej, a temperatura jest bardziej jednolita.

3Czteroskalowe regulowalne półki do spełnienia różnych potrzeb wyświetlaczy.

4Wbudowana w standardową rurę LED.

5- Miedziany parownik.

Zielona i zdrowieFirma zajmuje się sprzętem chłodniczym od ponad dziesięciu lat.abyś mógł kupić najbardziej satysfakcjonujące produkty po najtańszej cenie.

https://www.commercialdisplayfreezer.com/

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.