Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Jakie zagrożenia dla bezpieczeństwa wystąpią w przypadku długotrwałego użytkowania zamrażarki?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Jakie zagrożenia dla bezpieczeństwa wystąpią w przypadku długotrwałego użytkowania zamrażarki?

2023-12-12

Najnowsze wiadomości o Jakie zagrożenia dla bezpieczeństwa wystąpią w przypadku długotrwałego użytkowania zamrażarki?

Jakie zagrożenia dla bezpieczeństwa wystąpią w przypadku długotrwałego użytkowania zamrażarki?

Lodówka jest niezbędnym sprzętem do chłodzenia supermarketów, ale wszyscy wiemy, że każdy produkt ma okres trwania, lodówka nie jest wyjątkiem,więcej niż określony okres użytkowania będzie kontynuować stosowanie będzie wiązać się z pewnymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa.


Jakie zagrożenia dla bezpieczeństwa wystąpią w przypadku długotrwałego użytkowania zamrażarki:

1, okres użytkowania lodówki jest zbyt długi, linia nieuchronnie stopniowo się starzeje, czynnik chłodniczy łatwo przecieka, a następnie podatny na wycieki, warunki naturalne i inne niebezpieczne,wyciek czynnika chłodniczego spowoduje poważne zanieczyszczenie środowiska, a starzenie się linii spowoduje zwarcie i inne zjawiska, w wyniku których chłodniczka eksploduje i pali się.

najnowsze wiadomości o firmie Jakie zagrożenia dla bezpieczeństwa wystąpią w przypadku długotrwałego użytkowania zamrażarki?  0

Chłodnicy otwartej wielopokładowej Green&Health

https://www.commercialdisplayfreezer.com/supplier-43302-multideck-open-chiller

 

2, lodówka jest używana przez długi czas, efekt chłodzenia z pewnością stanie się coraz gorszy, a zużycie energii wzrośnie,ponieważ długoterminowe stosowanie temperatury chłodzenia lodówki zaczęło znacznie spadać, a gdy czas chłodzenia jest zbyt długi, prowadzi to do konieczności zużycia większej ilości energii elektrycznej przez lodówkę.

najnowsze wiadomości o firmie Jakie zagrożenia dla bezpieczeństwa wystąpią w przypadku długotrwałego użytkowania zamrażarki?  1

3, szczelność zamrażarki również ulegnie pogorszeniu, co odzwierciedla się głównie w szczelności zamrażarki.efekt chłodzenia będzie gorszy, a złe uszczelnienie łatwo prowadzi do pogorszenia się żywności.

najnowsze wiadomości o firmie Jakie zagrożenia dla bezpieczeństwa wystąpią w przypadku długotrwałego użytkowania zamrażarki?  2

 

4, hałas sprężarki staje się głośniejszy, z starzeniem się lodówki, sprężarka lodówki będzie powoli starzeć,co doprowadzi do obniżenia wydajności pracy sprężarki, a hałas staje się coraz głośniejszy.

najnowsze wiadomości o firmie Jakie zagrożenia dla bezpieczeństwa wystąpią w przypadku długotrwałego użytkowania zamrażarki?  3

Zielone zdrowie Chłodzenie powietrza, lodówka wielopokładowa.

1Nowoczesny wygląd. System chłodzenia powietrza.

2Humanizowany design zwiększa efekt wyświetlania towarów i sprawia, że klienci mogą wybierać towary podczas zakupów.

3Zwiększony parownik zwiększa częstotliwość wymiany ciepła, co powoduje, że temperatura jest obniżona znacznie niżej i szybciej, a jednocześnie jest bardziej energooszczędna.

4. szafa chłodząca w stylu europejskim z zasłoną wiatrową, stosująca konstrukcję odwrotnego uderzenia

5. Energia elektryczna jest znacznie oszczędna dzięki naturalnemu odmrażaniu powietrza.

6.Komponenty układu chłodzenia i urządzenia sterujące stosują znane marki z całego świata, aby zapewnić stabilność i niezawodność szafy.

https://www.commercialdisplayfreezer.com/sale-11676282-supermarket-open-chiller-remote-compressor-air-cooling-upright-multideck-refrigerator.html

 

Zielona i zdrowieFirma zajmuje się sprzętem chłodniczym od ponad dziesięciu lat.abyś mógł kupić najbardziej satysfakcjonujące produkty po najtańszej cenie.

www.commercialdisplayfreezer.com

 

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.