Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Na co powinienem zwrócić uwagę przy dłuższym użytkowaniu zamrażarki z wyświetlaczem?
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Na co powinienem zwrócić uwagę przy dłuższym użytkowaniu zamrażarki z wyświetlaczem?

2023-04-25

Najnowsze wiadomości o Na co powinienem zwrócić uwagę przy dłuższym użytkowaniu zamrażarki z wyświetlaczem?

Jakiego rodzaju szkody nie muszą wyrządzać szafy chłodnicze przez długi czas?

Na co musisz zwrócić uwagę, gdy użyjesz go ponownie?

 

 

1. Ukryte zagrożenia, które mogą wystąpić po długotrwałym przestoju mogą spowodować, że olej smarowy w sprężarce opadnie na dno i przyklei się do dna, a elementy robocze maszyny znajdują się w stanie suchym.W tym czasie, jeśli nie jest leczony i używa go na oślep, tłok sprężarki będzie pracował bez smarowania, co wpłynie na żywotność sprężarki, powodując straty ekonomiczne.

 

najnowsze wiadomości o firmie Na co powinienem zwrócić uwagę przy dłuższym użytkowaniu zamrażarki z wyświetlaczem?  0

 


2. Jak rozpocząć długoterminowe zawieszenie
Dlatego też w przypadku przywrócenia wyłączonej z eksploatacji szafy chłodniczej najlepiej umieścić ją w pomieszczeniu o wysokiej temperaturze pokojowej, podłączyć zasilanie, aby lekko zatrzymać sprężarkę, a następnie wyjąć wtyczkę z gniazdka. .Po chwili (zwykle 5 ~ 10 to 5 ~ 10 Sim) następnie podłącz zasilacz.Po powtórzeniu 2 do 3 razy w ten sposób olej smarowy w sprężarce może spryskać elementy ruchu, aby mogły uzyskać wystarczającą ilość smaru, a następnie sprawić, że zimna szafa oficjalnie wejdzie w normalny etap pracy.W ten sposób można uniknąć cylindra sprężarki i innych części silnika ze względu na brak niedoboru oleju, a także sprawić, że zimna szafka płynnie wejdzie w normalny stan roboczy.
Zaleca się, aby po początkowym uruchomieniu, jeśli napotkasz nienormalny hałas lub zatrzymanie, nie możesz chłodzić, wycieków i innych usterek, należy poprosić o naprawę profesjonalistów zwykłych przedsiębiorstw i nie demontować i naprawiać samodzielnie, aby uniknąć rozszerzenia zakres awarii.

 

najnowsze wiadomości o firmie Na co powinienem zwrócić uwagę przy dłuższym użytkowaniu zamrażarki z wyświetlaczem?  1

 


Na koniec ułóż oddzielne linie zasilające i użyj specjalnych gniazdek do zimnej szafki.Nie można go używać na tej samej planecie z innymi urządzeniami elektrycznymi, w przeciwnym razie spowoduje to poważne wypadki.Po zainstalowaniu urządzenia uziemiającego powyższe warunki można zasilić w zimnej szafce.

 

najnowsze wiadomości o firmie Na co powinienem zwrócić uwagę przy dłuższym użytkowaniu zamrażarki z wyświetlaczem?  2

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.