Wyślij wiadomość
Aktualności
Dom > Aktualności > Wiadomości firmowe nt Dlaczego jogurt musi być przechowywany w Chiller-Yogurt / Dairy Display and Storage
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86-20-86166280
Skontaktuj się teraz

Dlaczego jogurt musi być przechowywany w Chiller-Yogurt / Dairy Display and Storage

2015-01-20

Najnowsze wiadomości o Dlaczego jogurt musi być przechowywany w Chiller-Yogurt / Dairy Display and Storage
Dlaczego jogurt musi być przechowywany w Chiller-Yogurt / Dairy Display and Storage

Wiele osób zauważy, że na opakowaniu jogurtu - jogurt trzeba zachować w temperaturze 2 ℃ ~ 6 ℃. Ale reporterzy z Pekinu kilka supermarketów odkryli, że nie wszystkie jogurty są przechowywane w szafach chłodniczych, wiele jogurtów jest umieszczonych na zewnątrz zamrażarki. Zwłaszcza w okresie świątecznym, a niektóre supermarkety umieszczają nawet pojedynczy pakiet pakowanych jogurtów z przezroczystymi opakowaniami załadowanymi na zewnętrzną zamrażarkę na sprzedaż.

Niewątpliwie temperatura otoczenia jest o wiele większa niż 6 ℃, jeśli umieszczasz go na zewnątrz zamrażarki , czy odżywianie jogurtem zależy od wyższej temperatury otoczenia?

Stowarzyszenie China Dairy Industry Association i wiceprezes Huai Bao powiedziały dziennikarzom, że głównym składnikiem aktywnym są bakterie jogurtowe z kwasem mlekowym, które mogą zapobiegać fermentacji białek, zmniejszać gaz w jelitach, a tym samym zmniejszać wzdęcia, niestrawność i inne objawy. W normalnych warunkach aktywność bakterii kwasu mlekowego w środowisku 0 ℃ ~ 4 ℃, ale przy temperaturze otoczenia bakterii kwasu mlekowego gwałtownie się zwiększa, szybka śmierć, w tym przypadku napój bakterii kwasu mlekowego stał się nieżywotnym bakterii kwaśnych produktów mlecznych , ich wartość odżywcza zostanie znacznie zmniejszona. Krótszy okres przydatności do spożycia jogurtu zawiera bakterie kwasu mlekowego, zwykle około dwóch tygodni, i musi być utrzymany w temperaturze 2 ℃ ~ 6 ℃, w przeciwnym razie łatwo się psuje.

Wydaje się, że te umieszczone poza zamrażalnią w supermarkecie z mrożonym jogurtem nie mają warunków 2 ℃ ~ 6 ℃, jego smak i wartość odżywcza nie będą zagwarantowane. Tak więc, gdy konsumenci kupują jogurt, okres przydatności do spożycia nie tylko zależy od trwałości , ale także zależy od "temperatury".

Ponadto, Wang, wiceprzewodniczący ostrzegł konsumentów w piciu jogurtu, należy zwrócić uwagę na dwa punkty: Po pierwsze, należy unikać jogurtu na czczo. Picie jogurtu do picia powoduje osłabienie zdrowia i picie dwie godziny po kolacji dla lepszego funkcjonowania zdrowia. Po drugie, jogurt unika ogrzewania. Jogurt po podgrzaniu zniknął nie tylko unikalny smak, bakterie zostały zabite, wartość odżywcza znacznie się zmniejszyła.

Do wyświetlania jogurtów zazwyczaj mają otwarty agregat supermarketowy jak poniżej:

i do przechowywania jogurtu na ogół będzie potrzebować chłodni, która ma niestandardowe rozmiary .. jak poniżej.

Green & Health Refrigeration jest największym dostawcą zimnego łańcucha w Chinach. Produkuje wszelkiego rodzaju urządzenia chłodnicze do supermarketów, restauracji, hoteli, sklepów mięsnych, kuchni, mięsnych itp.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.