Wyślij wiadomość
Dom > produkty > Multideck Open Chiller >
Przestrzenie handlowe Wielopiętrowy chłodziarz otwarty do przechowywania produktów świeżych i chłodnych

Przestrzenie handlowe Wielopiętrowy chłodziarz otwarty do przechowywania produktów świeżych i chłodnych

Miejsce pochodzenia:

Chiny

Nazwa handlowa:

Green&Health

Orzecznictwo:

CE

Numer modelu:

RC-2500

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Styl:
Otwarty agregat chłodniczy pod kątem prostym
Obszar wyświetlania:
4 półki z 5 miejscami ekspozycyjnymi
temperatury:
2-8℃
Oświetlenie:
Oświetlenie ledowe
Nocna kurtyna:
Z
Zasilanie:
220-110 V/50 Hz
Kolor:
biały, czarny itp
Notatki:
Jednostka integracyjna
Zastosowanie:
supermarket/sklep wygodny
Rodzaj chłodzenia:
Chłodzenie wiatrakiem
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1
Cena
Negotiate
Szczegóły pakowania
Drewniane opakowanie
Czas dostawy
30 dni
Zasady płatności
L/C, T/T
Możliwość Supply
500 sztuk/miesiąc
Opis produktu

Przestrzenie handlowe Wielopiętrowy chłodziarz otwarty do przechowywania produktów świeżych i chłodnych

Opis produktu:

Wielopiętrowy chłodziarz otwarty wyposażony jest w energooszczędne oświetlenie LED, które zapewnia jasne i jasne oświetlenie produktów wystawianych.Oświetlenie to ma na celu zwiększenie atrakcyjności wizualnej chłodnicy i zwrócenie uwagi klientów na wyświetlane produkty.

Chiller jest wyposażony w potężne źródło zasilania działające w częstotliwości 220-110 V/50 Hz, zapewniające niezawodną wydajność i efektywne zużycie energii.To źródło zasilania jest zaprojektowane tak, aby spełniać wymagania środowisk komercyjnych i zapewniać niezawodną pracę w najbardziej wymagających warunkach.

Chłodnicę otwartą wielokopową jest jednostką o jednej temperaturze, która jest zaprojektowana w celu utrzymania stałej temperatury w całej szafie chłodniczej.Dzięki temu wszystkie produkty są przechowywane w optymalnej temperaturze dla maksymalnej świeżości i trwałości.

Chiller jest również wyposażony w zasłonę nocną, która może być użyta do pokrycia szafki chłodniczej, gdy nie jest używana.W ten sposób zmniejsza się zużycie energii i wydłuża się żywotność chłodnicy poprzez zmniejszenie zużycia jej elementów.

Podsumowując, Multideck Open Chiller jest wysoce wydajnym i niezawodnym chłodnikiem do wyświetlania zasłon powietrznych, który jest idealny do użytku w supermarketach i innych sklepach detalicznych.

Parametry techniczne:

Model nr. Wymiary ((mm) Temperatura ((°C) Kolor Kompresor Chłodnicze
RC-1500 1500*950*2080 2°8°C Ciemno szary Panasonic R22
RC-2000 2000*950*2080 Ciemno szary Panasonic R22
RC-2500 2500*950*2080 Ciemno szary Panasonic R22
RC-3000 3000*950*2080 Ciemno szary Panasonic R22

 

  • Idealny do wielopodłogowego lodówki wyświetlania napojów / owoców / warzyw
  • Świetnie nadaje się do chłodnicy w supermarkecie.

Zdjęcia:

Przestrzenie handlowe Wielopiętrowy chłodziarz otwarty do przechowywania produktów świeżych i chłodnych 0

Przestrzenie handlowe Wielopiętrowy chłodziarz otwarty do przechowywania produktów świeżych i chłodnych 1Przestrzenie handlowe Wielopiętrowy chłodziarz otwarty do przechowywania produktów świeżych i chłodnych 2Przestrzenie handlowe Wielopiętrowy chłodziarz otwarty do przechowywania produktów świeżych i chłodnych 3Przestrzenie handlowe Wielopiętrowy chłodziarz otwarty do przechowywania produktów świeżych i chłodnych 4Przestrzenie handlowe Wielopiętrowy chłodziarz otwarty do przechowywania produktów świeżych i chłodnych 5Przestrzenie handlowe Wielopiętrowy chłodziarz otwarty do przechowywania produktów świeżych i chłodnych 6

Przestrzenie handlowe Wielopiętrowy chłodziarz otwarty do przechowywania produktów świeżych i chłodnych 7Przestrzenie handlowe Wielopiętrowy chłodziarz otwarty do przechowywania produktów świeżych i chłodnych 8

Zastosowanie:

 

Podsumowując, chłodniczka otwarta Green&Health RC-N Multideck jest doskonałym wyborem dla supermarketów, sklepów spożywczych i innych sklepów detalicznych, które wymagają chłodzenia swoich produktów.Chłodnia otwarta z półkami i zasłoną nocną sprawia, że jest idealna do przechowywania i wyświetlania napojów bezalkoholowychOgromne chłodzenie otwarte RC-N to energooszczędna opcja, która może być dostosowana do dekoracji każdego sklepu.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Commercial Display Freezer Dostawca. Prawa autorskie © 2014-2024 commercialdisplayfreezer.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.